45 bin TL hazır bilgisayar önerisi

RAM türü. DDR5 gibi yeni nesil RAM'ler daha iyi olur. Hem hız hem performans olarak.
AMD ile sorun yaşarsanız başa çıkmanız zor olabilir. AMD pek önermem.
1715266696103.png

Rami sağdakine çevirsem nasıl olur sizce?

RAM türü. DDR5 gibi yeni nesil RAM'ler daha iyi olur. Hem hız hem performans olarak.
AMD ile sorun yaşarsanız başa çıkmanız zor olabilir. AMD pek önermem.

Hocam 7900GRE sorunsuz bir kart. Overclock edilse bile diğer AMD'ler gibi hata vermiyor, ısınmıyor, driver sorunlarının çok büyük bir kısmı da çözüldü.

Hocam bütçen en az 80k olmadığı sürece kesinlikle NVIDIA'ya bulaşma derim. NVIDIA kartlar denk oldukları AMD kartlara oyunlarda 7-8 FPS atıyor ama aralarında 13-14 bin TL gibi bir fark oluyor. 14 bin TL karşılığında 8 FPS kazanmak mantıklı mı onu siz düşünüceksiniz artık. Benim tavsiyem kesinlikle 7900GRE'li bir sistem olurdu.
Hocam bütçen en az 80k olmadığı sürece kesinlikle NVIDIA'ya bulaşma derim. NVIDIA kartlar denk oldukları AMD kartlara oyunlarda 7-8 FPS atıyor ama aralarında 13-14 bin TL gibi bir fark oluyor. 14 bin TL karşılığında 8 FPS kazanmak mantıklı mı onu siz düşünüceksiniz artık. Benim tavsiyem kesinlikle 7900GRE'li bir sistem olurdu.
Tamamdır, not aldım.

Güç kaynağı kötü onu değiştirip alabilirsiniz.

Haklısınız. AMD'nin özellikle 7000 serisi hakkında hiçbir bilgim yok. Ama F/P olarak ne kadar iyi olduğunu biliyorum.

Güç kaynağı kötü onu değiştirip alabilirsiniz.

En iyi öneri bence şu anlık bu gibi artan paranın üstünede biraz para daha konup 2K IPS panel bir monitör çeker oldu bitti .

Geri
Yukarı