45" ve üstü OLED monitör önerisi

Bütçe
100000

ismailkarsli

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Web Geliştiricisi
OLED panelleri seviyorum ancak alt teknolojilerinden pek anlamıyorum. OLED'lerdeki yanma ihtimali de canımı sıkıyor. Örneğin soğutmalı, QD-OLED teknolojili monitörler falan varmış. Bu konuda bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? Çok şey istemiyorum. Bir şeyler yanmasın, yatay olarak geniş ve 144Hz yenileme hızı üstü olsun yeterli :)

Kullandığım bir modeli öneririm kendisi en üst seviyede bir ürün.
Evet Epey'den baktığım kadarıyla Samsung'un G9 modelleri çok karşıma çıktı. Ancak bu monitörlerin birden fazla varyantı var ve aralarındaki farkı hiç anlamadım. Aralarındaki fiyatlar da uçurum :)

Epey link

Mesela sizinki 53 bin lira. Benzer isimdeki farklı bir monitör ise 35 bin lira. Aradaki 18 bin liranın kaynağı ne acaba? :)

Evet Epey'den baktığım kadarıyla Samsung'un G9 modelleri çok karşıma çıktı. Ancak bu monitörlerin birden fazla varyantı var ve aralarındaki farkı hiç anlamadım. Aralarındaki fiyatlar da uçurum :)

Epey link

Mesela sizinki 53 bin lira. Benzer isimdeki farklı bir monitör ise 35 bin lira. Aradaki 18 bin liranın kaynağı ne acaba? :)

Diğerleri VA panel. OLED panel olan pahalı. Sizin aradığınız pahalı olan.

Epey link

Smart özeliği var benim attığımda OLED olup Smart olmayanlar var. Önerim Smart almanız sürekli güncelleme geliyor ve güzel bir arayüzü var.

S49CG954SU Modeli mevcut bende onda smart var.

Düzeltme: S49CG950SU ve S49CG954SU modellerinde smart mevcut. Fakat S49CG934SU modelinde mevcut değil. En üst modelide S49CG954SU. Bende Ebrar Bilgisayar’dan Amazon üzerinden aldım.
934SU 2023 modeliymiş. 950SU alt model olmasına rağmen 50 bin lira, 954SU en son model ve 35-40 bin lira civarıymış. Sanırım olayı çözdük :) 954SU en mantıklısı gibi şu anda.

934SU 2023 modeliymiş. 950SU alt model olmasına rağmen 50 bin lira, 954SU en son model ve 35-40 bin lira civarıymış. Sanırım olayı çözdük :) 954SU en mantıklısı gibi şu anda.
Evet fakat baya büyü bilginiz olsun 😄

7582fdda-d189-450b-af9c-c871710b3f86.jpeg

Geri
Yukarı