4500-4000 TL tablet önerisi

Reeder'ın herhangi bir ürününden, Vestel'in de herhangi bir dokunmatik ürününden ve Samsung'un A8 ve aşağısı tabletlerinden uzak dur. Buna sadece e-kitap okumak için bile olsa, dahil.

Reeder'ın herhangi bir ürününden, Vestel'in de herhangi bir dokunmatik ürününden ve Samsung'un A8 ve aşağısı tabletlerinden uzak dur. Buna sadece e-kitap okumak için bile olsa, dahil.
Sadece bir şeyler izlemek amacım olduğundan biraz daha uygun bir şeyler bakıyorum aslında, neden o şekilde bir yorum yaptınız acaba?
Ben de aynı işlev için yakın zamanda Tab A9 aldım, 8GB RAM modelinden. Şu an için ihtiyacımı karşılamakta.
Ücreti aslında bana biraz yüksek ama bakacağım. Şarj konusunda nasıl? Ekranı tv ye aktarma durumu var mı kablo vs gibi bir şeyle? Hızlı şarj oluyor mu

Ücreti aslında bana biraz yüksek ama bakacağım. Şarj konusunda nasıl? Ekranı tv ye aktarma durumu var mı kablo vs gibi bir şeyle? Hızlı şarj oluyor mu
4000-4500 demişsiniz.
Prime Üyeleri için günün fırsatı: Samsung Galaxy Tab A9 Tablet, 8 GB RAM, 128 GB Hafıza, Koyu Gri (Samsung Türkiye Garantili) https://amzn.eu/d/93OwPuq
4.200TL şu an. Ekranı evet yansıtabilirsiniz. Şarj durumu için bir şey diyemiyorum açıkçası çok aktif kullanmıyorum. Gece yatmadan 30-40dk anca bakıyorum. 1 haftada anca sarj ettim. Ekran boyutu 8.7inç bu modelin.

4000-4500 demişsiniz.
Prime Üyeleri için günün fırsatı: Samsung Galaxy Tab A9 Tablet, 8 GB RAM, 128 GB Hafıza, Koyu Gri (Samsung Türkiye Garantili) https://amzn.eu/d/93OwPuq
4.200TL şu an. Ekranı evet yansıtabilirsiniz. Şarj durumu için bir şey diyemiyorum açıkçası çok aktif kullanmıyorum. Gece yatmadan 30-40dk anca bakıyorum. 1 haftada anca sarj ettim. Ekran boyutu 8.7inç bu modelin.
Peki kırılmaz cam, kılıf gibi aksesuarlara gerek var mı sizce ekstradan?

Şu tablet için ne düşünürsünüz acaba? Alınır mı sizce?

Peki kırılmaz cam, kılıf gibi aksesuarlara gerek var mı sizce ekstradan?

Şu tablet için ne düşünürsünüz acaba? Alınır mı sizce?
Açıkçası bilmediğim bir ürün için yorum yapmak istemem. Özellik olarak iyi duruyor ama ne çıkar meçhul. 😅Kırılmaz cam ve kılıf aldım ben. 300 TL ye trendyol üzerinden bir paket vardı öyle almıştım.

4GB RAM yeterli oluyor mu acaba?
Kullanım senaryomu kısaca anlatayım. Aracımın konsoluna sabitledim ve sadece Google Maps ve Spotify için orada duruyor. Bu nedenle yorum yapmam hatalı olacaktır maalesef. Ancak üçlü ekran bölme moduyla dahi kullananların yorumları var. Eğer bütçe varsa daha yüksek GB modeli Samsung'un sitesinde vardı.

Geri
Yukarı