48 bin TL'ye toplanan RTX 4070 Super sistem nasıldır?

KERNEDZ

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. DDR5 sisteme geçmeyi düşünüyorum. Önerebileceğiniz toplama veya hazır sistem var mı? Düşündüğüm sistem;

Güncel fiyat: 47.988TL

Not: Bu fiyat bandında hazır sistemlerin, kasa, anakart, PSU, giriş seviyesi oldugundan, ileriye dönüklük acısından bu toplama sistemi düşündüm. Parçalar bu ay ki en düşük fiyat olarak belirtilmiştir, güncel fiyat değildir.

Son düzenleme:
Bende bu sabah bir sistem satın aldım hocam, bilgilerim taptaze :) En son bütçe kaça kadar çıkabiliyorsunuz?

Hocam o fiyata 4070ti süper sistemler var. Parçalarda güzel. Bir bak istersen.

Hocam o fiyata 4070ti süper sistemler var. Parçalarda güzel. Bir bak istersen.
Baktım hocam 2nci sistem güzel duruyor, soğutu almam gerekcek. Benim önerdiğim toplama sistem farklı sitelerden olacağından ve toplamayı pek beceremediğimden uğrastıracak gibi. Önerdiğiniz sistem arasında kararsız kaldım.

Baktım hocam 2nci sistem güzel duruyor, soğutu almam gerekcek. Benim önerdiğim toplama sistem farklı sitelerden olacağından ve toplamayı pek beceremediğimden uğrastıracak gibi. Önerdiğiniz sistem arasında kararsız kaldım.
Bu işlemci ile ekran kartı darboğaz yapabilir hocam tam emin olmamakla beraber. Ekran kartı fazla güçlü kalıyor, tam verimle kullanamazsınız gibi.

Bu işlemci ile ekran kartı darboğaz yapabilir hocam tam emin olmamakla beraber. Ekran kartı fazla güçlü kalıyor, tam verimle kullanamazsınız gibi.
Hangi sistemden bahsediyorsun benim önerdiğim mi yoksa arkadaşın önerdiği 2.sistem mi?
Bu arada 1080p kullanacağım.

Hangi sistemden bahsediyorsun benim önerdiğim mi yoksa arkadaşın önerdiği 2.sistem mi?
Bu arada 1080p kullanacağım.
1080p kullandığını varsayarak söyledim 1080p kullanıyormuşsun zaten, arkadaşın attığı mirana sistemi kastettim 4070Ti/Super ile 7500F'in 4k altında darboğaz yapmama şansı yok gibi bi şey. Gelgelelim 4070Ti/Super 4k için değil 2k için üretildi. Yani bu işlemci ve ekran kartı 1080p'de darboğaz az çok yapacaktır. Bilgin olsun.

Geri
Yukarı