4K Anime nasıl izlenir?

RiaSenpai

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Evga RTX 3060 12GB,İ9 11900KF,XPG 8X2 3200MHZ Ram,1.5TB M2 SSD,Gigabyte Z590 UD,Corsair RM750 750W PSU,Gamepower Warcry/Sıvı Soğutma
Meslek
E-Ticaret
Bu aralar 720p anime izlemekten sıkıldım YouTube'da gördükce tüm animeleri 4K izleme hissi uyandı Netflix gibi sitelerde de bölümler kısıtlı ve çoğu anime yok. Eğer 4K izleyebileceğim veya alt yazılı 4K indirebileceğim bir site var mı?

Belli başlı filmler hariç bulamazsın 4K anime. Türkçe olarak hiç bulamazsın bir de. Arşivimde 1080p olarak bulunan çoğu animenin Türkçe olarak 720P'si bile yok bırak 4K'yı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar 720p anime izlemekten sıkıldım YouTube'da gördükce tüm animeleri 4K izleme hissi uyandı Netflix gibi sitelerde de bölümler kısıtlı ve çoğu anime yok. Eğer 4K izleyebileceğim veya alt yazılı 4K indirebileceğim bir site var mı?
Eğer düşük bir sisteme sahipsen izleyemezsin. Ayrıca animenin kalitesi çizimi ve görüntüsü düşük veya kalitesi çöp gibiyse yapacak bir şey yok. Animenin kendisine bağlı.

Blu-ray versiyonları ile izleyebilirsiniz ama geneli yüksek kalite 1080p oluyor.
Blu-ray için ya Blu-ray diski Japonya'dan satın alıp getirteceksiniz ya da farklı bir yöntem ile.

Belli başlı filmler hariç bulamazsın 4K anime. Türkçe olarak hiç bulamazsın bir de. Arşivimde 1080p olarak bulunan çoğu animenin Türkçe olarak 720P'si bile yok bırak 4K'yı.

@RiaSenpai

''Belli başlı hariç''
hiçbir filmin de 4k olanını bulamaz.

Bulduğunu zannedenler de daha piyasaya düşmeden çöp gibi kalitesiz filmden sesi alıp 4k ''çözünürlülüğe'' tekrar sıkıştırıp ''ham'' 4k film yayınladığını söyleyen ergenlerdir.

Bunlar bir de ''VİP'' hizmet verirler, yersen :)
Altyazılarını ''Türkiye'den bulmak şartıyla en yüksek kalitede ''private tracker'' larda bulma ihtimaliniz var.

Arza göre bu gibi şansınız olabileceğini düşünüyorum.

Ben internet üzerinden değil de fiziksel olarak bulmak istiyorum ''monitörüm'' 4k ve oynatıcım da var dersen o konu için sana ''harddisk dolumu'' yapanları gösterebilirim. Yasal sistemlerde 4k anime bulamaz ve 4k filmleri de hemen düştüğü gibi bulamaz.

Bu işi yapan arkadaşlarım var ve polisi, memuru, hatta filmi yapan taraf bile gidip bu insanlardan arşiv satın alıyor diye de biliyorum. Nereden biliyorsun demeyin daha da detay veremem :)

Not: Aceleniz yoksa ''@Disty'' moderatörün de dediği gibi ''yurtdışından'' almanız gerekir.

+ Bulamazsın demiyorum ama bulursun da demiyorum.
+ Sonuçta 4k şu an çok tercih edilen bir kalite değil.
+ Keyfim var derseniz diyecek lafım yok elbette.
+ Fiziksel olarak satın almanızda güzel birşey ona da diyecek lafım elbette ki yok, olmaz.

@RiaSenpai

"Belli başlı hariç"
hiçbir filmin de 4K olanını bulamaz.

Bulduğunu zannedenler de daha piyasaya düşmeden çöp gibi kalitesiz filmden sesi alıp 4K "çözünürlülüğe" tekrar sıkıştırıp "ham" 4K film yayınladığını söyleyen ergenlerdir.

Bunlar bir de "VIP" hizmet verirler, yersen :)
Altyazılarını "Türkiye'den bulmak şartıyla en yüksek kalitede "private tracker"larda bulma ihtimaliniz var.

Arza göre bu gibi şansınız olabileceğini düşünüyorum.

Ben internet üzerinden değil de fiziksel olarak bulmak istiyorum "monitörüm" 4K ve oynatıcım da var dersen o konu için sana "hard disk dolumu" yapanları gösterebilirim. Yasal sistemlerde 4K anime bulamaz ve 4K filmleri de hemen düştüğü gibi bulamaz.

Bu işi yapan arkadaşlarım var ve polisi, memuru, hatta filmi yapan taraf bile gidip bu insanlardan arşiv satın alıyor diye de biliyorum. Nereden biliyorsun demeyin daha da detay veremem :)

Not: Aceleniz yoksa "@Disty" moderatörün de dediği gibi "yurt dışından" almanız gerekir.

+ Bulamazsın demiyorum ama bulursun da demiyorum.
+ Sonuçta 4K şu an çok tercih edilen bir kalite değil.
+ Keyfim var derseniz diyecek lafım yok elbette.
+ Fiziksel olarak satın almanızda güzel bir şey ona da diyecek lafım elbette ki yok, olmaz.

Aga o kadar emek vermene gerek yoktu ya eyvallah :D

Geri
Yukarı