4x80 oto amfi önerisi

Anfiden sürersen iki takım midi daha iyi olur. Yeterli kanalın var zaten. Üzerine ekstra eklemek istediğinde teyp ile sürmek zorunda kalırsın ama. Zaten gerek yok 4+1 çok kuvvetli bir ses sitemi olacak bu haliyle bile. Subwoofer aldın mı?
Hocam demin dediniz 2 takımı köprüleyip subwooferı bağlayacaksın geriye 2 kanal kalıyor diye orayada 2 hoparlörü bağlayınca geriye 2 hoparlör boşta kalıyor ya da onlarıda 2ohma düşürüp mü bağlayacağım ben pek anlamam ama 2ohmda sesin netliği azalıyor diye okudum nasıl olur? ya da farklı bir amfi mi gerekiyor

Subwoofer aldın mı?
Hocam daha hiç bir şey almadım fakat fizibilite çıkarıyorum nasıl olur diye bu işlerden pek anlamam anlatacak biride yok bana, sizi buldum size soruyorum Allah razı olsun sende yardımcı oluyorsun.

Hocam demin dediniz 2 takımı köprüleyip subwooferı bağlayacaksın geriye 2 kanal kalıyor diye orayada 2 hoparlörü bağlayınca geriye 2 hoparlör boşta kalıyor ya da onlarıda 2ohma düşürüp mü bağlayacağım ben pek anlamam ama 2ohmda sesin netliği azalıyor diye okudum nasıl olur? ya da farklı bir amfi mi gerekiyor
1697794653428.png

Kabaca böyle bir bağlantı setup olacak. Dediğim gibi bundan fazla hoparlör bağlama. Baktın tatmin etmedi 1 takım öndekileri teyp ile sürersin. Anfi de rahat çalışır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağ sol dengesi için bu videoyu dikkatlice izleyip öyle bağlantısını yap.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1983621
Kabaca böyle bir bağlantı setup olacak. Dediğim gibi bundan fazla hoparlör bağlama. Baktın tatmin etmedi 1 takım öndekileri teyp ile sürersin. Anfi de rahat çalışır.
Kaldırırsa süper olur hocam çok teşekkür ederim zamanını aldım hakkını helal et. Bence daha fazlasına gerek yok yeterli bir sistem benim için.

Kaldırırsa süper olur hocam çok teşekkür ederim zamanını aldım hakkını helal et. Bence daha fazlasına gerek yok yeterli bir sistem benim için.
Rica ederim. Teyp'in de kaliteli. Yani besleme konusunda öyle çok fazla sorun yaratmaz. Anfinin de üzerine binip fazla ısıtmamış olursun. Sistemin ayar kısmında da yardımcı olurum. Kafana takılanları sorarsın.

Kablo seti almayı da unutma. Anfiyi bu set olmadan çalıştıramazsın. Bütçen varsa 4ga yoksa 6ga al.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı