4x80 oto amfi önerisi

2500-3000tl gibi fiyatlara for-x 4x80 d class anfileri bulabilirsin fakat ayari cok onemli. Bununla da bitmiyor ekstra subwoofer olmadan kesinlikle o tatmini yasamak mumkun degil. Cok hoparlor cok ses veya iyi ses demek degil. Kablosundan yalitimina hersey etkiliyor.

D class anfiler de asiri derecede iyi caldirir diyemem. Ab classa butce ayirmak zor. Jbl cs1214 kabinli sub koyup bridge 4ohmda 240rms verecek bir anfiyle surersen hersey duzelecekmis gibi😂
düzelirse hemen alayım subwoofer ile amfiyi xD

Düzelirse hemen alayım subwoofer ile amfiyi xD.

Tamamen kaderi degisir. Uzayarak gelen bass sevmiyorsan amfi uzerinden kesersin altlari biraz daha dıp dıp diye vurur ama bence woof woof diye calmasi daha eglenceli. Kablo setini 2ga al en kotu 4ga olsun.

Son düzenleme:
Evet. Midleri teyp ile surmeye devam edersin. Basslari tamamen kapattiginda bozma yapmayacaktir.

Bunlari iptal ederek dener misin? Oem arac hoparlorleri cogu zaman bozma yapar.
Hocam deneyeceğim fakat bir sorum daha var. Şimdi ben for x 804 modelini almak istiyorum. Aldıktan sonra eğer bir takım daha s65 alpine eklersem bir de yanına jbl bass eklersem kaldırır mı hepsini? ya da bir takım bırakıp sadece arkaya subwoofer koyayım amfi kaldırırsa nasıl olur?

Hocam deneyeceğim fakat bir sorum daha var. Şimdi ben for x 804 modelini almak istiyorum. Aldıktan sonra eğer bir takım daha s65 alpine eklersem bir de yanına jbl bass eklersem kaldırır mı hepsini? ya da bir takım bırakıp sadece arkaya subwoofer koyayım amfi kaldırırsa nasıl olur?
2 kanalı köprüleyip Sub süreceksin geriye 2 kanal 4ohm'da 80w rms kalıyor. Aracın oem hoparlörlerini iptal edip tüm seti o anfi ile sürebilirsin. Ama daha fazla hoparlör eklemeye çalışma bu sisteme.

2 kanalı köprüleyip Sub süreceksin geriye 2 kanal 4ohm'da 80w rms kalıyor. Aracın oem hoparlörlerini iptal edip tüm seti o anfi ile sürebilirsin. Ama daha fazla hoparlör eklemeye çalışma bu sisteme.
yani tek takım yeterli oluyor öyle mi?? diğer takımıda teypten yaparsak sıkıntı olmaz heralde?

yani tek takım yeterli oluyor öyle mi?? diğer takımıda teypten yaparsak sıkıntı olmaz heralde?
Anfiden sürersen iki takım midi daha iyi olur. Yeterli kanalın var zaten. Üzerine ekstra eklemek istediğinde teyp ile sürmek zorunda kalırsın ama. Zaten gerek yok 4+1 çok kuvvetli bir ses sitemi olacak bu haliyle bile. Subwoofer aldın mı?

Geri
Yukarı