+5 3500X sisteme ekran kartı önerisi

Scarheart

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün ikinci el kasa satın aldım. Ekran kartı yok. Özellikleri aşağıya yazıyorum. Rust, Valorant vb. Oyunları oynarim. Yüksek grafikli oyunlara paramız yetmiyor zaten. Ona göre ekran kartı önerirseniz sevinirim. Ekran kartını da ikinci el alacağım. Bütçe maksimum 5000 TL.

ANAKART: MSI B450M-A PRO MAX

İŞLEMCİ: RYZEN 5 3500X 3.6 GHz 35MB Önbellek

RAM: GSKİLL 8*2 16 GB 3000Mhz

KASA: THERMALTAKE VERSA J25 650W 80+

SSD: 480 GB ADATA

HDD: 1 TB SEAGATE BERRACUDA 7200 RPM

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Bugün ikinci el kasa satın aldım. Ekran kartı yok. Özellikleri aşağıya yazıyorum. Rust, Valorant vb. oyunları oynarim. Yüksek grafikli oyunlara paramız yetmiyor zaten. Ona göre ekran kartı önerirseniz sevinirim. Ekran kartını da ikinci el alacağım. Bütçe maksimum 5000 TL.

4700 TL civarı güzel GTX 1650 Super kartlar var bakabilirsin.

Merhaba arkadaşlar. Bugün ikinci el kasa satın aldım. Ekran kartı yok. Özellikleri aşağıya yazıyorum. Rust, Valorant vb. Oyunları oynarim. Yüksek grafikli oyunlara paramız yetmiyor zaten. Ona göre ekran kartı önerirseniz sevinirim. Ekran kartını da ikinci el alacağım. Bütçe maksimum 5000 TL.

Bulabilirsen 1650 Super akar hocam

GTX 1650 Super, GTX 1660, GTX 1660 Super, GTX 1660 Ti, RX 5500 XT, bir ihtimal RX 5600 XT alabilirsin.

Bu 2 kart o fiyata çok zor hocam maalesef, 2. elleri bile uçuk.

Birkaç tane buldum ben Sahibinden'den.

Belki pazarlık yapılabilir. Ölü ilan olabilir, orasını bilemem.

Birkaç tane buldum ben Sahibinden'den.

Belki pazarlık yapılabilir. Ölü ilan olabilir, orasını bilemem.
Haziran ayında açılmış iki ilan da, ölü olma ihtimali ya da satılmış olma ihtimali yüksek bence. Tarihleri yeni olan ilanların fiyatları dediğim gibi fazla uçuk.

Haziran ayında açılmış iki ilan da, ölü olma ihtimali ya da satılmış olma ihtimali yüksek bence. Tarihleri yeni olan ilanların fiyatları dediğim gibi fazla uçuk.

Bi' yoklanır bence, olmadı 1650 Super falan denenir.

Özellikleri yazmayı unutmuşum. Dediğiniz ekran kartları çok pahalı ama yine de bakayım. Benim gördüğüm RX 570 var en uygun. 4000 TL filan. Diğerleri çok uçuk.

Özellikleri yazmayı unutmuşum. Dediğiniz ekran kartları çok pahalı ama yine de bakayım. Benim gördüğüm RX 570 var en uygun. 4000 TL filan. Diğerleri çok uçuk.
4GB modelidir o da muhtemelen, yine de tercih edilebilir her geçen gün daha kötüye gidiyor piyasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı