5-6 bin TL arası 2. el bisiklet önerisi

Muwusty

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar İzmir'de yaşıyorum işe gidip gelirken sabahlari şehir içinde kullanacağım bir bisiklet arıyorum. 2. el bisikletlere bakıyorum ama bisikletten o kadar anlamam. Bir tane buldum. Riverside 500 satıcıya sordum 6K dedi. Başka öneriniz varsa yazar mısınız ve 2. el bisiklet alirken neye dikkat etmem gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi kron marka başlangıç seviyesi 21 vites kilitsiz süspansiyonlu ve hidrolik frenli bir bisiklet alsanız 7500 - 10000₺ arası sıfır fiyatları.

Ona göre hesap edin ve fiyat mantıklımı değilmi siz karar verin. İmkan varsa sıfır almak daha mantıklı olabilir, ikinci elin ne kadar süre ve nasıl kullanıldığı hakkında pek bilgi sahibi olamıyorsun. Alır almaz sorunlarla uğraşmak can sıkabilir.

Yine 2. el kron marka bisikletlerede bakabilirsin.

Arkadaşlar İzmir'de yaşıyorum işe gidip gelirken sabahlari şehir içinde kullanacağım bir bisiklet arıyorum. 2. el bisikletlere bakıyorum ama bisikletten o kadar anlamam. Bir tane buldum. Riverside 500 satıcıya sordum 6K dedi. Başka öneriniz varsa yazar mısınız ve 2. el bisiklet alirken neye dikkat etmem gerekli?
Nerede süreceğinize bağlı. Kentte sürecekseniz kalın tekerli ve koltuk süspansiyon olmasın. Sizi yorar ikisi de. City/Şehir modellerine bakın biraz. Yokuş varsa vites ve antreman ile halledilir ama çok dik yokuşlarda yine de sorun. Kadro boyu önemli. Kısa veya uzun olması yine sıkıntı. Türk markaları fena değiller. Bilindik markaların şehir bisikletlerine bakın. Oradan eleyerek devam edin. Detaylı bilgi için bu konulara bir göz atarsanız bir günde hepsinin mantığını anlarsınız.

Geri
Yukarı