5 ay önce alınan sorunlu Monster laptop iade edilebilir mi?

Floriva_97

Centipat
Daha fazla  
Normalde Monster laptoplarda 15 gün iade süresi var ama ben alalı yaklaşık 5 ay geçti.
Siyah ekran verdi ve Görev Yöneticisi asla açılmıyor.
Sizce aldığım mağazaya gitsem iade edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantiye gönderin, sebepsiz iade edilmez 15 günü geçtikten sonra. Bir de virüs bulaşmış olabilir mi?

Mağazada almazlar.
Ama ilk 6 ayda ortaya çıkan kusurlar ürün alındığında varmış sayılır. Monster'a bunu söyleyip iade etmek istediğinizi söyleyin. Almazlarsa tüketici hakem heyetine yazın.

İsterseniz söylendiği gibi ömür boyu kasayı matkapla delme garantileri var, onu da kullanacak kadar akıllıca bir hareket yapabilirsiniz. Yanlışlardan dönmeye ne gerek var, değil mi?

Iade et almazlarsa tuketici mahkemesine ver. Verdigin paraya laptop kalmadi ama ruh hastasi olmani da istemem :)
Monsterzede tayfaya bir uye daha eklendi :(

Sanmıyorum alacaklarını, servise vermek en mantıklısı olur.

Evet bir Monster rezilliği daha, nedense Gaming laptop önerilerinde benimle ölümüne tartışan Monster fanboyları hiçbir Monster cihazın problemlerinin olduğu konularda olmuyor. 🥲

Sanmıyorum alacaklarını, servise vermek en mantıklısı olur.

Evet bir Monster rezilliği daha, nedense Gaming laptop önerilerinde benimle ölümüne tartışan Monster fanboyları hiçbir Monster cihazın problemlerinin olduğu konularda olmuyor. 🥲
Onlar zaten almaz ama ilk 6 ayda degisim iade hakkimiz var .mahkemeye gitmek lazim.
Boşuna mi omur boyu garanti veriyor . ?
Biliyor malının dandik olup sık sık elde patlayacagini.

Onlar zaten almaz ama ilk 6 ayda degisim iade hakkimiz var .mahkemeye gitmek lazim.
Boşuna mi omur boyu garanti veriyor . ?
Biliyor malının dandik olup sık sık elde patlayacagini.
İlk piyasa geldiklerinde güzeldi ama çok değiştiler nerdeyse 3/1 oranda ürünleri bozuk artık birde servis şikayetleri inanılmaz derecede yüksek servise yollayıp sorunsuz almak nadir oldu artık.

Geri
Yukarı