5 USD Counter-Strike 2 skini önerisi

pr1me

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopatlılar.

Steam'e 5 dolar basacağım. Sizin önerdiğiniz skinler varsa mutlu olurum.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Glock, keles, m4a1, usp, deagle ve awp bunlar en sık kullandıkladım.

@oscargorkem
Glock için: Glock-18 | Çöl İsyancısı (Az Aşınmış) /

Keleş için: AK-47 | Simsiyah (Az Aşınmış) / Bütceyi 40-50 cent aşıyor.

M4A1-S için: M4A1-S | Nitro (Az Aşınmış) /

USP için: USP-S | Muhafız (Fabrikadan Yeni çıkmış) / Bütceyi 1 dolar aşıyor ama merak etmeyin parasının hakkını veren bir skin. Zamanında az kullanmadım :)

Desert Eagle / AWP için 5 dolara bana kalırsa almayın. Üste yazdıklarımdan birini alın daha iyi olur. 8-9 dolar aşağısı pek skin yok awp ve deagle'da.

Glock için: Glock-18 | Çöl İsyancısı (Az Aşınmış) /

Keleş için: AK-47 | Simsiyah (Az Aşınmış) / Bütceyi 40-50 cent aşıyor.

M4A1-S için: M4A1-S | Nitro (Az Aşınmış) /

USP için: USP-S | Muhafız (Fabrikadan Yeni çıkmış) / Bütceyi 1 dolar aşıyor ama merak etmeyin parasının hakkını veren bir skin. Zamanında az kullanmadım :)

Desert Eagle / AWP için 5 dolara bana kalırsa almayın. Üste yazdıklarımdan birini alın daha iyi olur. 8-9 dolar aşağısı pek skin yok awp ve deagle'da.
Çok teşekkürler.

Bu linkten tüm skinleri listeleyerek zevkine bağlı skin seçebilirsin ama yine de öneri istiyorsan;

M4A1-S'te bu bütçede göze hitap eden bir skin yok. BS M4A1-S Night Terror'e bakabilirsiniz. Alternatif olarak skin için M4A4'e geçmek isterseniz In Living Color, Neo-Noir, Dragon King, Desolate Space gibi bir sürü seçeneğiniz mevcut.

Glock-18 olarak Vogue ve ya Water Elemental

AK-47 için Slate, üstüne yapabileceğin craftlar senin hayal gücüne kalmış.

Deagle için Mecha Industries alabilirsin.

USP-S için basit düşünerek Black Lotus ve ya Ticket to hell alabilirsin.

Bu linkten tüm skinleri listeleyerek zevkine bağlı skin seçebilirsin ama yine de öneri istiyorsan;

M4A1-S'te bu bütçede göze hitap eden bir skin yok. BS M4A1-S Night Terror'e bakabilirsiniz. Alternatif olarak skin için M4A4'e geçmek isterseniz In Living Color, Neo-Noir, Dragon King, Desolate Space gibi bir sürü seçeneğiniz mevcut.

Glock-18 olarak Vogue ve ya Water Elemental

AK-47 için Slate, üstüne yapabileceğin craftlar senin hayal gücüne kalmış.

Deagle için Mecha Industries alabilirsin.

USP-S için basit düşünerek Black Lotus ve ya Ticket to hell alabilirsin.
Bütün önerdikleinize bakıcam.

Steam üzerinden 5 dolarlık harcama zorunluluğunu kaldırmak için yapmıyorsanız ByNoGame GameSatış gibi sitelerden alın çok daha ucuza gelecektir.
Yok o zaman bynogameden alırım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı