50-60 bin TL her şey dahil sistem toplama

Bütçe
50.000
Aralarında çok fark yok gibi ama en büyük fark pahalı olanın 0.5ms olması sizin attığınızında 1ms olması bir de galiba pahalı olanda asansör sistemi var diğerinde var mı anlamadım pek.
Tamam hocam o zaman Aoc alıyorum monitörüde. Onun dışında işlemciyle beraber termal macun geliyor mu almaya gerek var mı ilk defa bir sistem alıcam.

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda sistem toplamayı düşünüyordum birkaç tane sistem toplamıştım aslında ama çevremde ki insanlara sordum olmaz dediler. Ben de tecrübesiz biri olarak size danışmak istedim. 40-50 bin TL bütçem var. Bunlara ek olarak istediğim birkaç tane şey var. RAM 16 veya 32 olursa iyi olur dcs: World gibi oyunlar oynayacağım. Depolama en az 1TB olsun 2-3 TB çok pahalı gerçi. Ekran kartını NVIDIA, işlemciyi AMD diye düşündüm. İçinde monitör, klavye, kulaklık falan dahil olacağı için maximum 50 bin TL falan olursa güzel olur. Şimdiden teşekkür ederim :)

İlk olarak ekipman önerimi atayım.
Mouse: HyperX Pulsefire Haste Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Klavye: Amazon.com.tr
Kulaklık: CORSAIR HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround Beyaz Kablolu Gaming Kulaklik | ITOPYA

Kulaklığı kaçırma şu an indirimde.

Ekipmanlar yaklaşık 4-5k tutuyor kaldı 40K-55K bütçe.

RAM'ı +500 daha vererek XPG CL30 yapın SSD'yi ise +1500 vererek KC3000.

Monitör için kaldı 10K-13K bütçe.

Bu arada Setup'u beyaz topladım görsel şölen gibi oldu aynı zamanda.

Bu fiyat bandında alınabilecek en kaliteli ve en iyi model aynı zamanda beyaz renk attığım ekipmanlarla güzel uyum sağlayacak.

Total'de 58K-59K tutuyor bu fiyat bandındaki en iyi öneri diyebilirim.

1715514480155.png
1715514495135.png

Hocam ekipman ve kasa bunlar farem razer ve komple birsürü program yerine 1-2 program kullanmayı hedefliyorum. O yüzden V2 tercih ediyorum. Onun dışında kasa aynı sadece monitör düşünüyorum hala ne alsam diye. Onun dışında setup tamamlandı.

Bu fiyata RX swich ROG klavye var.

Hocam attığım sisteme bakın.

Ekipman seçiminiz iyi değil kasada daha iyi özelleştirmeler yapılabilir benim yazdığım gibi.
Hocam sistem aynı klavyeyi değiştirebirim ama en minimumda tutmaya çalışıyorum her şeyi.

Bu fiyata RX swich ROG klavye var.

Hocam attığım sisteme bakın.

Ekipman seçiminiz iyi değil kasada daha iyi özelleştirmeler yapılabilir benim yazdığım gibi.
Hocam ekipman seçimi iyi değil diyorsunuz kötü olan tek şey klavye.

Geri
Yukarı