50-60 bin TL her şey dahil sistem toplama

Bütçe
50.000
Attığım model indirim ile bu fiyatlara düşüyor Wireless ses kalitesi yine tatmin edici denebilir fakat kablolu kullanma seçeneğinizde var öyle ses kalitesi artar merak etmeyin 2 opsiyonu var yani kulaklığın.
Hocam dediğim olay bunda da var ne olursa olsun mikrofon kalitesi çok kötü oluyor.

Şu anlık neleri düşündüğünüzü kasa ekipmanlar ve monitör şeklinde atın bir göz geçirelim.
Hocam kasa aynı monitör:https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-2...-monitor-p-50147?utm_campaign=akakce&v=1.74.3 bu ekipmanlar aynı kulaklık bakıyorum hala onun dışında masa olarak çok düşünüyorum sizin tavsiyeniz var mı bilmiyorum şunu düşündüm: Team L Köşe Çalışma Masası - Siyah onun haricinde her şey tamam. Ekstra olarak joystick alıcam o da T16000M Hotas

@EfeAkkaya Hocam kulaklık olarak Razer tercih edebilirim aslında Asus Rog Fusion 2'de iyimiş ama Blackshark V2 daha iyi gibi geldi yine varsa kulaklık öneriniz yazarsanız mutlu olurum.

Son düzenleme:
Hocam monitör kötü bunu alın bütçeyi çok arttırmak istemiyorsanız.

Hocam kasa aynı monitör:https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-2...-monitor-p-50147?utm_campaign=akakce&v=1.74.3 bu ekipmanlar aynı kulaklık bakıyorum hala onun dışında masa olarak çok düşünüyorum sizin tavsiyeniz var mı bilmiyorum şunu düşündüm: Team L Köşe Çalışma Masası - Siyah onun haricinde her şey tamam. Ekstra olarak joystick alacağım o da T16000M hotas.

@EfeAkkaya hocam kulaklık olarak Razer tercih edebilirim aslında ASUS ROG Fusion 2'de iyiymiş ama BlackShark V2 daha iyi gibi geldi yine varsa kulaklık öneriniz yazarsanız mutlu olurum.

Masa tavsiyesi yapamam. Kasayı benim dediğim özelleştirmeler ile almayı unutma. Attığım monitörde iyi indirimdeyken kaçırma. Daha fazla kulaklık önerisi de yapamıyorum aynı markalardan istediğin için.

Boyut olarak benim attığım monitöre göre daha küçük. Bana büyük bi monitör lazım. Onun dışında 1440p destekliyor galiba ama çok önemli mi sizce?

Hocam kasa aynı monitör:https://www.sinerji.gen.tr/aoc-27-2...-monitor-p-50147?utm_campaign=akakce&v=1.74.3 bu ekipmanlar aynı kulaklık bakıyorum hala onun dışında masa olarak çok düşünüyorum sizin tavsiyeniz var mı bilmiyorum şunu düşündüm: Team L Köşe Çalışma Masası - Siyah onun haricinde her şey tamam. Ekstra olarak joystick alacağım o da T16000M hotas.

@EfeAkkaya hocam kulaklık olarak Razer tercih edebilirim aslında ASUS ROG Fusion 2'de iyiymiş ama BlackShark V2 daha iyi gibi geldi yine varsa kulaklık öneriniz yazarsanız mutlu olurum.

Yalnız masa bugün indirime girmiş üst üste 😆 dün 3200'dü.

Masa tavsiyesi yapamam. Kasayı benim dediğim özelleştirmeler ile almayı unutma. Attığım monitörde iyi indirimdeyken kaçırma. Daha fazla kulaklık önerisi de yapamıyorum aynı markalardan istediğin için.

Hocam AOC 27G4X monitor kötü değil bizzat arkadaşım kullanıyor kendisi çok kez monitor değiştirmek zorunda kaldı.

Hocam hiç fark etmez siz önerin rami 32gb olarak alıcam zaten. Benim tek korkum bilgisayarı kasırmasıydı o yüzden tek veya iki programdan yönetmek istiyordum.

Boyut olarak benim attığım monitöre göre daha küçük. Bana büyük bir monitör lazım. Onun dışında 1440p destekliyor galiba ama çok önemli mi sizce?

Evet 4070s alıyorsunuz 1440p iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı