50 Mbps internet oyunlarda yeterli olur mu?

Keenetic ile çok kolay.
Bu özellik keenetic in kendi yazılımı 3.9 ile kullanıma açıldı. Önceki modem ile internete bağlanıyorsa yani internet abone bilgilerin kayıtlı ise önceki modem ile keenetic arasında birbirine bağlantı yapacaksın sonra keenetic de ilgili ayarlardan önceki modemden bilgileri al düğmesine basıp alacaksın.

Her iki modemin tüm bağlantı kablolarını çıkart güç kabloları dahil.
Önceki modem ve keenetic i sadece güç bağlantını yap.
3-5 dakika açılmasını bekle.
İnternete ihtiyaç yok internet bağlantısını yapmayın.
Keenetic in ayarlarına gir 192.168.1.1 gibi.
Keenetic Poe den kullanıcı adı ve şifre ayarlarına gir.
Önceki modemden bilgileri al düğmesine basın.
Düğmeye basında size WAN ile LAN bağlantı yapmanızı isteteyecek LAN 1 veya 4 sistem hangisini uygun görürse artık.
Önceki modemin WAN girişine ve keenetic in istediği LAN girişine Ethernet kablosu ile bağlantı yapın ve işlemi başlatıp bitirip.
İşlem en fazla 30 saniye veya 1 dakika sürecek basit kolay.

Keenetic ile çok kolay.
Bu özellik Keenetic'in kendi yazılımı 3.9 ile kullanıma açıldı. Önceki modem ile internete bağlanıyorsa yani internet abone bilgilerin kayıtlı ise önceki modem ile Keenetic arasında birbirine bağlantı yapacaksın sonra Keenetic de ilgili ayarlardan önceki modemden bilgileri al düğmesine basıp alacaksın.

Her iki modemin tüm bağlantı kablolarını çıkart güç kabloları dahil.
Önceki modem ve Keenetic'i sadece güç bağlantını yap.
3-5 dakika açılmasını bekle.
İnternete ihtiyaç yok internet bağlantısını yapmayın.
Keenetic'in ayarlarına gir 192.168.1.1 gibi.
Keenetic POE'den kullanıcı adı ve şifre ayarlarına gir.
Önceki modemden bilgileri al düğmesine basın.
Düğmeye basında size WAN ile lan bağlantı yapmanızı isteteyecek lan 1 veya 4 sistem hangisini uygun görürse artık.
Önceki modemin WAN girişine ve Keenetic'in istediği lan girişine Ethernet kablosu ile bağlantı yapın ve işlemi başlatıp bitirip.
İşlem en fazla 30 saniye veya 1 dakika sürecek basit kolay.

Hocam bu dediğiniz modemin üst modeli var mıydı?

Keenetic hopper DSL var Wi-Fi 6 destekliyor.

Hocam fiber kabloyu takabilirim değil mi hiçbir sorun olmadan. Daha önce TP-Link Archer serisi bir modelle takamama durumu olmuştu.

Şu anda Superonline'nın 500 Mbps fiber internetini kullanıyorum fakat beni markadan soğutmak adına ellerinden gelen ne varsa yaptılar. Burada da maalesef tek Superonline altyapısı var, Türk Telekom'da da sadece VDSL bağlantı durumu var orada da sadece 50 Mbps desteğini sunuyorlar. Sizce 50 Mbps oyunlarda yeterli olur mu? Çünkü gerçekten Superonline tarafında çekmediğim durum kalmadı.
Kâfidir.

Şu anda Superonline'nın 500 Mbps fiber internetini kullanıyorum fakat beni markadan soğutmak adına ellerinden gelen ne varsa yaptılar. Burada da maalesef tek Superonline altyapısı var, Türk Telekom'da da sadece VDSL bağlantı durumu var orada da sadece 50 Mbps desteğini sunuyorlar. Sizce 50 Mbps oyunlarda yeterli olur mu? Çünkü gerçekten Superonline tarafında çekmediğim durum kalmadı.
Ben 13 mbps ile oynuyorsam 50 hiçbir sorun olmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı