500 TL kablosuz fare önerisi

Bütçe
500

reALTT

Hectopat
Makaleler
1
500 TL bütçem var. Çok fazla FPS oyunu oynamıyorum ve belli bir mouse tutuşum yok fakat genellikle claw grip şeklinde tutuyorum fareyi. Kablosuz olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum.

Hepinize önerileriniz için teşekkür ederim.
Bu bütçede RGB'li bir mouse modeli var mı acaba? Kardeşime hediye olarak alacağım ve RGB'li olursa çok daha iyi olur.
RGB'nin pil ömrü yüksek olmayacağından dolayı firmalar pilli giriş seviyelerinde kullanmıyor bütçeniz artarsa bu var. Piyasa fiyatının altında.

Tekrardan teşekkür ederim. Önerdiğiniz üç mouse arasından en uzun ömürlü hangisi olur? Ona göre sipariş vereceğim.
Pil ömrü olarak Rival 3'te çift pil özelliği olduğu için 450 saat ömrü var. Fakat bir tık daha ağır olur. Basilisk sağ el için içlerinden en büyüğü ve konforlusu. Ayrıca diğerlerindeki gibi sadece 2.4 Ghz vericinin yanında Bluetooth desteği de var. 285 saat wireless vericiyle 400 saat Bluetooth ile pil ömrü var. G305'in ise 250 saat pil ömrü var. Dayanıklılık olarak ise aralarında çok bir fark yok. 50 milyon tıklama ömürlü Omron mekanik switchleri var. G305'te Bluetooth desteği yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı