500 TL mouse pad önerisi

Bütçe
500
Xrades gerçekten çok iyi kullanıyorum 90X40. sana da tavsiye ederim şubat ayında 250 TL'ye almıştım çok pahalanmış olamaz.

Hocam biraz kalın gibi duruyor bir de deriymiş, terleme yaşıyor musun?

Altı kauçuk. Üstü kumaş. Kenar dikiş yeri de deri gibi ama 2'si önceki seriden onlarında kenarı kumaş. Terleme falan olmaz. Ben 3 tane aldım. Biri iş yerimde, biri evimde biride yedek duruyor 😂

Altı kauçuk. Üstü kumaş. Kenar dikiş yeri de deri gibi ama 2'si önceki seriden onlarında kenarı kumaş. Terleme falan olmaz. Ben 3 tane aldım. Biri iş yerimde, biri evimde biride yedek duruyor 😂
Anladım hocam, sağolun öneriniz için.

Xrades gerçekten çok iyi kullanıyorum 90X40. sana da tavsiye ederim şubat ayında 250 TL'ye almıştım çok pahalanmış olamaz.
Evet hocam onu da görmüştüm. Almışken bir kere alıyım kafasındayım sürekli ekipman değiştiren birisi değilim. Ona da bakıcağım.

Kenarları misinayla dikişli yani ipten çok daha sağlam kolay kolay kopmaz ve aşınmaz. Benim gibi balık tutuyorsan misinanın çok sağlam olduğunu anlarsın zaten, altı kaymaz kauçuk, üstü özel bir tür kumaş, mouse üzerinde yağ gibi kayıyor ve hissiyatı çok güzel, kolay kolay kirlenmiyor.

Aralarından en hızlısı Glorious Elements Ice olan mousepaddir.

Hızlı istiyorsan iyi seçim.
Onun hakkında aşırı hızlı olduğunu, kontrolün zor olduğunu duymuştum hocam. Air versiyonu daha iyi diyorlar fakat onun da fiyatı bütçemi aşıyor maalesef.

Kenarları misinayla dikişli yani ipten çok daha sağlam kolay kolay kopmaz ve aşınmaz. Benim gibi balık tutuyorsan misinanın çok sağlam olduğunu anlarsın zaten, altı kaymaz kauçuk, üstü özel bir tür kumaş, mouse üzerinde yağ gibi kayıyor ve hissiyatı çok güzel, kolay kolay kirlenmiyor.
Sizce kaliteli markalara 400-500 vermeye gerek yok mu yani? FPS oyuncusuyum, sizin kullandığınız yeter mi bana?

Geri
Yukarı