500 TL Replika oyun kolu önerisi

Pedal tuşu dediğiniz tam olarak nedir?
Eki Görüntüle 2194173
Bu işaretlediğim alanı ben kullanmıyorum zaten kollarda burası ise sorun olmaz pek.

Bu ürünler nereden geliyor?

Vallahi hocam pek gamepad ile alakam yoktur şu gaz fren ayarladigimiz tuşlar var ya hatta sanırım tetik deniyor o tuşlar işte gamepad cahiliyimde biraz.😀

Çin veya Avrupa'dan geliyor. Biraz gamepad önerilerine baktıysanız çokça önerdiğimiz bir model olduğunu hemen görebilirsiniz.
Muazzam bir gamepad.
Bu arada F310'da deadzone sorunu var. Asla önermem. Hele 2.elde %25-30 a varan deadzone görmeniz mümkün.
Zaten 2.el kolları satma nedenlerinin bende ölü bölge sorunu olduğunu düşünüyorum yoksa neden satsın ki.

Vallahi hocam pek gamepad ile alakam yoktur şu gaz fren ayarladigimiz tuşlar var ya hatta sanırım tetik deniyor o tuşlar işte gamepad cahiliyimde biraz.😀
r1 r2 l1 l2 yi mi kastediyorsunuz?

Zaten 2.el kolları satma nedenlerinin bende ölü bölge sorunu olduğunu düşünüyorum yoksa neden satsın ki.

r1 r2 l1 l2 yi mi kastediyorsunuz?
images (3).jpeg

Hocam ben attığınız ürünün yorumlarına baktım fakat bazı kullanıcılar çok iyi ürün yazmış bazıları ise rezalet falan yazmış bunları görünce alasım gelmedi şimdi.

Futbol oyunları ve arcade yarış oyunları için gayet ideal bence daha kaliteli ürünler için bütçeyi yükseltmek şart gibi.😔

Geri
Yukarı