500 TL'ye Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Framboğaz

Decipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Gezerken ses kalitesi iyi bir Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Şu anda baktıklarım arasında QCY T13 markası var. Nasıldır veya önerebileceğiniz farklı markalar bu bütçe bandında tatmin eden bir kulaklık var mı? Hepsiburada'da 379 liraya satılan var: https://www.hepsiburada.com/qcy-t13...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.48.9

Atmış olduğunuz ikinci linki bende atmıştım onu mu alayım dersiniz yoksa ilk paylaştığınız linkte ki mi daha iyidir ucuza kaçarak kötü bir şey de almak istemem.

Ben T13 kullanıyorum. Gayette iyi bir kulaklık. Hatta ikinciyi de alabilirim yakın zamanda. Ses kalitesi bana göre iyi. Dış sesleri fazla duymuyorum. (Hatta geçen arabayı duymadım ölüyordum.) 8 saat batarya ömrü var. Ben tek tek kullandığım için bu süre 16 saat oluyor.

Ben T13 kullanıyorum. Gayet de iyi bir kulaklık. Hatta ikinciyi de alabilirim yakın zamanda. Ses kalitesi bana göre iyi. Dış sesleri fazla duymuyorum. (Hatta geçen arabayı duymadım ölüyordum.) 8 saat batarya ömrü var. Ben tek tek kullandığım için bu süre 16 saat oluyor.

Aldım gitti direkt yarın kapımda olurmuş tahmini, araba sesini duysam yeterli benim için. :D

Alınca fikirlerini paylaşır mısın?
Hepsiburada'nın kargosu ile çok hızlı bir şekilde elime ulaştı bende açıp biraz kurcaladım ne diyeyim mükemmel ötesi ses kalitesi de gayet iyi rahatlık açısından yan gel osman bir tarla bostan gibisinden güzel bir ürün almak istersen çok düşünmeden alabilirsin bence.

Alınca fikirlerini paylaşır mısın?
Hepsiburada'nın kargosu ile çok hızlı bir şekilde elime ulaştı bende açıp biraz kurcaladım ne diyeyim mükemmel ötesi ses kalitesi de gayet iyi rahatlık açısından yan gel osman bir tarla bostan gibisinden güzel bir ürün almak istersen çok düşünmeden alabilirsin bence.
Ben de ikinciyi bu gün söyleyebilirim.

Geri
Yukarı