500 TL'ye F/P oyuncu kulaklığı önerisi

Hocam bütün forum gamenote önerir, nasıl görmediniz? Birde Mpow Air Se de attım 7.1 ayrıca Gamenote da çok iyi kulaklık.
O kadar forumda takıldım ilk kez Gamenote öneren görüyorum. Bende şahsen rampage kulaklık aldım fazla para vermemek için bir yıldır sıkıntısız kullanıyorum.

Komik cidden Rampage duyuldu da ne olmuş kalitesizlikte mükemmel cidden hala Rampage önerip Gamenote'a salliyorlar.
Her markanın her ürünü kötü değildir ve her markanın da her ürünü iyi değildir. Takım tutar gibi marka tutarsanız siz kaybedersiniz arkadaşım. Aynı özelliklere sahip monitörler biri sırf MSI diye 10.000 diğeri Rampage diye 7.000 ve o üründe MSI'da sıkıntı yaşayanlar daha fazla.

Hocam attığınız kulaklık jak girişli. Jaklarda 7.1 ses olmuyordu sanırsam. Ekstra olarak Gamenote markasını ilk kez duydum. Ben Rampage marka önerdim siz adı duyulmamış bir marka. Bir sorun yaşadığında destek alabilecek mi? Rampage de aman aman bir destek yok evet ama var en azından. Bu Gamenote hiç görmedim.
Ekstra olarak Gamenote kulaklıkta hem 7.1 yok hem de 600TL minimum. Benim önerim olan kulaklık Akakçe de 494 TL ve 7.1 desteği var. Oyuncu kulaklığı istiyor arkadaş 7.1 desteği önemli.
7+1 Ses çoğu kulaklıkta mümkün değil. Sanal surround ses efekti de bir işe yaramıyor. Oyuncuları aldatmaya yönelik pazaralama girişimleri tamamen.

Rampage marka değil ki. Çin'de üretiliyor buraya gelince etiket yapıştırılıyor o kadar rezalet bir şey. Daha önce kullanmasam yorum yapmam ama arkadaşlarım, kardeşim kulaklık, mouse kullandı ben de 2019 yılında Rampage RGW9 Comfort almıştım 250TL'ye. O zamanlar 250tl bir kulaklık için ciddi bir para ama gel gör ki soyulmalar, terletmeler, örgü kablo olmasına rağmen kablonun saçma bir şekilde kendi kendine dönmesi, kulak, baş ağrısı, hiç düşmemesine rağmen bir süre sonra kırılması gibi sorunlar gelmişti başıma. Kardeşim SS Artics 1 almıştı ikisi arasında her açıdan dağlar kadar fark vardı ve daha geçen seneye kadar 400-500TL civarında olan bir kulaklıktı. Bu markaların en iyi kulaklıklarından birini alacağıma, giderim en iyi markaların düşük bütçeli kulaklıklarını alırım şahsen.

Not: Kimse gelip ekonomi şöyle böyle demesin. Evet ekonomi rezalet ama 500TL'ye kaliteli kulaklıklarda var illa 1000-2000-5000TL vermeye gerek yok. Ayrıca tartışmanın anlamı da yok ben ve benim gibi arkadaşlar uyarılarını yapar, kalitesiz malı alıp almamakta sizin kararınız.

Geri
Yukarı