500 TL'ye kulak üstü kablolu kulaklık önerisi

jeoqpas

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi kulak üstü bir kulaklık bakıyorum. Kablolu olacak. Kulaklıktan çok bir beklentim yok, bu fiyata olamaz da zaten. Benim için önemli olan 2-3 şey var o kadar.
  • Ses kalitesi.
  • Stereo.
  • Kulak ağrıtmaması (kısacası rahat)
Dediğim gibi 400-500 TL civarına, bu özellikleri taşıyan kulaklık önerileriniz varsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

H2016D modelini 2 senedir kullanıyorum. Bana mısın demedi öyle diyeyim :D
Mikrofonu temiz iletiyor ses kasılıyor, ses kalitesi fena değil. Fiyatına göre mis gibi kulaklık. Tek sıkıntısı rgb kablosunu takınca düşük seslerde hafif bir cızırtı oluyordu.

Oyun için mi arıyorsun müzik video falan gibi genel kullanım amaçlımı ?

Oyuncu kulaklıkları genelde flat sese sahip olurlar o kadar güzel bir müzik deneyimi bekleme.
oyuncu diyebilirim hocam.
H2016D modelini 2 senedir kullanıyorum. Bana mısın demedi öyle diyeyim :D
Mikrofonu temiz iletiyor ses kasılıyor, ses kalitesi fena değil. Fiyatına göre mis gibi kulaklık. Tek sıkıntısı rgb kablosunu takınca düşük seslerde hafif bir cızırtı oluyordu.
RGB kablosu derken? RGB için takmamız gereken ayrı bir kablo mu var? RGB çok önemli değil benim için, hatta olmasa daha iyi olur diyebilirim.

Bu arada kulak/baş ağrıtıyor mu?
Amazon.com.tr hocam bütçe artıyorsa bu alınır bende kullanıyorum.

Sağolun hocam bakabilirim belki.

Trust GTX 4371 kullanmıştım bir aralar Ses performansı bir oyuncu kulaklığına göre iyiydi bu fiyat bandlarında.
Neodyum mıknatısları olması güzel bişey ve ses performansı da nispeten güzel bir kulaklık fiyatı bandı için daha çok bass yönü var kulaklığın aslında neodyum sürücülerin etkisini burada hissedersin.

Trust GTX 4371 kullanmıştım bir aralar Ses performansı bir oyuncu kulaklığına göre iyiydi bu fiyat bandlarında.
Neodyum mıknatısları olması güzel bişey ve ses performansı da nispeten güzel bir kulaklık fiyatı bandı için daha çok bass yönü var kulaklığın aslında neodyum sürücülerin etkisini burada hissedersin.
Sagolun hocam ama bütçemi aşıyor, yine de teşekkürler.

oyuncu diyebilirim hocam.

RGB kablosu derken? RGB için takmamız gereken ayrı bir kablo mu var? RGB çok önemli değil benim için, hatta olmasa daha iyi olur diyebilirim.

Bu arada kulak/baş ağrıtıyor mu?

Sağolun hocam bakabilirim belki.
Işıklandırma düğmesi yerine USB eklemişler ışıkları için onu takıp söküyorsunuz. Takmayın olur biter bende kullanmıyorum.

Geri
Yukarı