5000 TL Koltuk önerisi

eowejan

Hectopat
Yer
City 17
Ders çalışırken kullanacağım. O yüzden muhtemelen üstünde 8-9 saat otururum. Belki daha fazla. Yani anlayacağınız tüm günüm üstünde geçecek o yüzden rahat olması ve terletmemesi önemli. Benim aklımda Hawk Gaming Chair Fab V5 Antrasit Kumaş Oyuncu Koltuğu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe hawk veya https://www.hepsiburada.com/exvega-...isma-koltugu-masaj-ozellikli-p-HBCV00002IH63T andromeda modeli var.
Bir diğer sorum ise bu iki koltukta kısmen yatar pozisyon alabiliyor mu? Başka önerileriniz var mı? Bütçe çok önerdiğiniz başka bir şey olursa artabilir.

Ben de 2 ay önce Hawk Fab önerildiği için almıştım. 2 hafta kadar kullandım ve yazlığa geldim. Bu sürede gördüğüm kadarıyla sağlam ve rahattı. Onu önerebilirim.

2 ayda üçüncü kez fiyatı artmış. Ben aldığımda 3600₺ idi.

V5 ile V4 arasında ne fark var? Sadece renk mi değişiyor başka şeyler de var mı?

Kısmen yatar pozisyon alabiliyor mu?
Sırt kısmı 90-180 derece arasında küçük kademeler halinde kısmen yatırılıp kilitleniyor. Sağ tarafındaki basit bir mandal ile yapılıyor.

V5 ile V4 arasında ne fark var? Sadece renk mi değişiyor başka şeyler de var mı?
Fab olanların hepsi aynı. Sadece desen farkı var. Ben de kırmızı-siyah olanı almıştım(Fab C4).

Sırt kısmı 90-180 derece arasında küçük kademeler halinde kısmen yatırılıp kilitleniyor. Sağ tarafındaki basit bir mandal ile yapılıyor.

Fab olanların hepsi aynı. Sadece desen farkı var. Ben de kırmızı-siyah olanı almıştım(Fab C4).
Hocam kaç kiloya kadar taşır. Bi tahmininiz varmı.

Merhaba,
Hawk fab serisi giriş segment bir ürün, andromeda orta segment bir üründür. hawk renaultsa andromeda mercedes gibi düşünebilirsiniz.

Hawk fab tam yatar, andromeda 135-140 dereceye kadar yatar. ancak tam yatırarak ürünü kullanamazsınız düşersiniz.

Hawk fab 120 kg, andromeda 145 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Bu konuyla ilgili rehber hazırlamıştım oradan daha fazla detayada ulaşabilirsiniz yine sorularınız olursa bilgim dahilinde yanıtlayabilirim.

Geri
Yukarı