5000 TL monitör önerisi

Bütçe
5000-6500
Marka farkı :D. Ne de olsa ASUS yani(f/p her zaman daha iyidir size kalmış)

Şu marka algısından çıkmak lazım, düşük bütçede çoğu ASUS markalı monitör iyi değil.

Marka farkı :D. Ne de olsa ASUS yani(f/p her zaman daha iyidir size kalmış)

Ortada marka farkı olacak bir durum yok aslında Lenovo da yeni bilinmez bir marka değil ki zaten monitör de yeterince sattı yeterince incelemesi de mevcut sırf ASUS diye daha kötü ürüne 70TL daha verip almak ne kadar mantıklı orasını siz bilirsiniz.

Ortada marka farkı olacak bir durum yok aslında Lenovo da yeni bilinmez bir marka değil ki zaten monitör de yeterince sattı sırf ASUS diye daha kötü ürüne 70TL daha verip almak ne kadar mantıklı orasını siz bilirsiniz.

Şahsen üründe bir kötülük görmedim malzeme kalitesi titanyum olacak hali yok yeterince iş görüyor zaten F/P her zaman daha iyidir demişim ve bu monitörü ben gereğinden ucuza aldım yani 3499TL'ye.

Şahsen üründe bir kötülük görmedim malzeme kalitesi titanyum olacak hali yok yeterince iş görüyor zaten F/P her zaman daha iyidir demişim ve bu monitörü ben gereğinden ucuza aldım yani 3499TL'ye.

Ürün kötü değil zaten demek istediğim şey 70TL daha ekle bunu al deyince insan artı yönü var ki öneriyor sanıyor ama ekran özellikleri neredeyse aynı birinin pivot yukseklik ayari vb gibi özellikleri var. Yani ürün kötü değil ama diğerinin yerine alınacak bir ürün de değil.

Alınabilecek en iyi monitörlerden birisidir Legion.

İncelemem mevcut:
Teşekkürler hocam Lenovo alacağım

Geri
Yukarı