5000 TL oyun ve müzik için kulaklık önerisi

Anwisdom

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayar başında oyun, müzik vs. için kablosuz bir kulaklık arıyorum. Aklımda bu ürün var, sizce bu fiyata daha iyisi alınır mı? HS80 Wireless kullanıyordum, oyun oynarken vesaire patlama yapıyor sürekli seste. Yazılımı güncelledim. Kapat aç vesaire her şeyle uğraştım fakat düzeltemedim.

Baktığınız model de güzel olmakla beraber kafa yapınıza uygunda Arctis 7+ modeline de bakabilirsiniz. (Nova değil)

Bahsettiğiniz sorun sebebiyle ben de mevcut kulaklıklarım yerine HS80'nin Max modelini almayı düşünüyordum hocam. Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

Baktığınız model de güzel olmakla beraber kafa yapınıza uygunda Arctis 7+ modeline de bakabilirsiniz. (Nova değil)

Bahsettiğiniz sorun sebebiyle ben de mevcut kulaklıklarım yerine HS80'nin Max modelini almayı düşünüyordum hocam. Tam olarak nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?
Hocam oyunların içinde anlayamadığım belli ses frekanslarının seslerinde sürekli ufak ufak patlayıp duruyor. Nasıl çözeceğimi bulamadım iCue üzerinden yazılımını silip tekrar yükledim bilgisayarda sesle oynayan herşeyi sıfırladım kulaklığı bilgisayarı belki 50 kere kapatıp açmışımdır, oyun için ayarlara da baktım sıfırladım herhangi bir değişiklik olmadı. Sanırım SteelSeries olan benim düşündüğümden daha güzel.

@Anwisdom bahsettiğiniz durumun aynısını mevcut kulaklığımda müzik dinlerken ve oyun oynarken yaşıyorum. Bu sebepten dolayı da HS80'e geçmeyi planlıyordum. Geri dönüş için teşekkür ederim.

@Anwisdom bahsettiğiniz durumun aynısını mevcut kulaklığımda müzik dinlerken ve oyun oynarken yaşıyorum. Bu sebepten dolayı da HS80'e geçmeyi planlıyordum. Geri dönüş için teşekkür ederim.
Hocam yani şu durumda önermem ama teknoloji işi şans işi kulaklık gerçekten güzel kulaklık belki sizin alacağınızda olmaz. Ben bu kulaklığı amerikadan getirmiştim o yüzden garantiye verme şansımda yok sanırım ayriyetten faturasını vesaire de bulamadım. Bu durumunu belli edip 2. el satıcam yeni kulaklık alırsam.

Hatta Ellie'yi görünce aklıma geldi bu durumu ilk Last Of Us Part 1 oynarken farkettim geçen günlerde 😅

Geri
Yukarı