5000 TL R5 5600X ve RX 6600 XT sisteme anakart önerisi

lethadom

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlarım. Ryzen 5 5600X - RX 6600 XT - 3200MHz 2x8 GB RAM - 1TB Samsung Pro 980 sistem kullanmaktayım. Gigabyte B450M S2H anakartını kullanıyordum fakat kronik hatalardan dolayı birçok oyuna giremiyorum. Değiştirmem gerekiyor anakartı. Bu sistem için en uygun gigabyte dışı anakartı önerir misiniz? Bütçem 5000 TL.

Son düzenleme:
Merhaba dostlarım. Ryzen 5 5600X - RX 6600 XT - 3200MHz 2x8 GB RAM - 1TB Samsung Pro 980 sistem kullanmaktayım. Gigabyte B450M S2H anakartını kullanıyordum fakat kronik hatalardan dolayı birçok oyuna giremiyorum. Değiştirmem gerekiyor anakartı. Bu sistem için en uygun anakartı önerir misiniz? Bütçem 5000 TL.

O anakart güzel diye biliyordum sorunları nedir merak ettim sana zahmet biraz açıklar mısın?

O anakart güzel diye biliyordum sorunları nedir merak ettim sana zahmet biraz açıklar mısın?

lole giremiyorum net framework gibi gerekli eklentileri kurmuyor bilgisayar a-z aklınıza gelebilecek her şeyi denedim fakat işe yaramıyor.

gigabyte marka olmazsa çok sevinirim önerebilecegin ssdme uygun bi anakart önerir misin

LoL'e giremiyorum .NET Framework gibi gerekli eklentileri kurmuyor bilgisayar a-Z aklınıza gelebilecek her şeyi denedim fakat işe yaramıyor.

Gigabyte marka olmazsa çok sevinirim önerebilecegin SSD'me uygun bir anakart önerir misin?

2. el de 5K ya ço iyi X570 çipsetli anakartlar var kutulu temiz bulabilirsen bence bir bak ya da B550 ROG STRIX'ler filanda güzeller.

LoL'e giremiyorum .NET Framework gibi gerekli eklentileri kurmuyor bilgisayar a-Z aklınıza gelebilecek her şeyi denedim fakat işe yaramıyor.

Gigabyte marka olmazsa çok sevinirim önerebilecegin SSD'me uygun bir anakart önerir misin?

Ben olsam bunlardan tercih ederdim

Geri
Yukarı