50000 TL monitör dahil sistem toplama

Duplicate

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uzakyol Vardiya Zabiti
Merhaba, 50000 TL bütçe civarı NVIDIA ekran kartı olması şartıyla monitör dahil bir sistem toplamak istiyorum. Ayrıca bir diğer sorum da bu bütçede 4K bir monitör mi alınmalı yoksa 2K mı? Monitör önerinizi de ona göre yaparsanız çok sevinirim. Bütçe biraz yukarı oynayabilir.

Merhaba, 50000 TL bütçe civarı NVIDIA ekran kartı olması şartıyla monitör dahil bir sistem toplamak istiyorum. Ayrıca bir diğer sorum da bu bütçede 4K bir monitör mi alınmalı yoksa 2K mı? Monitör önerinizi de ona göre yaparsanız çok sevinirim. Bütçe biraz yukarı oynayabilir.
Kullanım amacınız ne?
Bütçe 50K üstüne çıkabilir mi?

Hocam 4080 için 850 watt yetmeyebilir.

2K monitör tercih etmen daha iyi olacaktır çünkü düzgün 4k monitörler neredeyse bütçen ile aynı fiyatta.
Anakart olarak Z690 13.nesil k ibareli işlemciler için en iyi tercih ve SSD'yi niye Samsung seçtin eğer sistemi oyun için topluyorsan farklı bir SSD seçip sistem için kalan bütçeyi arttırabilirsin.

Anakartın Wi-Fi'lı versiyonu var diye onu koyuyorum eğer Wi-Fi olmayan daha ucuz versiyonu stoklara geri gelirse onu da tercih edebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı