500GB M.2 SSD önerisi

Bütçe
1500
Kasamda M.2 SSD yeri var ve şu an Kioxia Exceria SATA SSD kullanıyorum (480GB). Zamanında 100-200 fazla verip alamadım M.2 SSD. Önerileriniz neler (okuması ve yazması hızlı olan) bütçem 1500 civarı birden fazla öneri yaparsanız daha mutlu olurum. @SadeceYiğit. Halihazırda yeni format attım ve şu an sadece ETS 2 kurulu, diğer oyunlar hangi SSD'ye yüklenecek performans artışı sağlamak için neler yapmalıyım bunlar hakkında da bilgi verirseniz (hangi SSD'ye kurmalıyım falan) mutlu olurum.

NOT: M2 Yazmışım Fakat NVMe SSD'ler daha iyi galiba. NVMe önerirseniz sevinirim. Özür diliyorum.

Son düzenleme:
Başka öneriniz nedir hocam? Birkaç tane olursa dediğim gibi. Okuma yazma hızı nedir bunun?

Başka öneriniz nedir hocam? Birkaç tane olursa dediğim gibi. Okuma yazma hızı nedir bunun?
Buna bakabilirsin. 500 GB versiyonu varmı bilmiyorum ama.

Buna bakabilirsin. 500 GB versiyonu varmı bilmiyorum ama.
Yok hocam 500GB versiyonu. Kingston, samsung. bunlar neden önerilmiyor özel bir sebebi mi var?

Yok hocam 500GB versiyonu. Kingston, samsung. bunlar neden önerilmiyor özel bir sebebi mi var?
Ayrıca kasam bu bu kasaya NVMe olur mu?

Kingston ve Samsung'un önerilmemesinin sebebi fiyatlarının yüksek olması. Yüksek bütçelerde onlar da öneriliyor. M2 SSD kasaya değil anakarta takılır. Anakartın ne?
B450M S2H. Bu arada NVMe M2 ve normal M2 aynı şey mi anlamadım.

B450M S2H. Bu arada NVMe M2 ve normal M2 aynı şey mi anlamadım.
1708164902483.png

Orjinal sitesinde bu yazıyor.
@SadeceYiğit

Son düzenleme:
Peki hocam anakartımı da öğrendiğinize göre son durumda öneriniz nedir?
Bu var birde alınabilecek.

Peki hocam anakartımı da öğrendiğinize göre son durumda öneriniz nedir?

Yani 1k daha verip G3 mü alayım yoksa başka bişey mi
G3 alma. G2 daha iyi.

Geri
Yukarı