51 gün devamsızlıkla sınıfta kalınıyor mu?

Kanka ben sadece devamsızlığı ekledim onun hakkında endişem yok. Geçen senede boyleydi çünkü.

Ben 12.sınıfın 1 ay sonra sınavım var okulda kafamın şişmesini istemiyorum evde kalıp düzenli çalışabilirim ancak izin almaya hakkım kalmadı son 2 hafta 10 gün izin alacağım ama 10 + 20 toplam 30'u geçerse kalacağımı söylüyorlar (müdür, mdr yardımcısı) önceden 12'lere af çıkıyormuş sıkıntı olmuyormuş ya da diğer sınıflarda bir şekil sildiriyorlarmış ancak yeni bakan bu konuda ciddiymiş sanırım kesinlikle izin verilmiyormuş, yani anlayacağın yönetmeliğe göre senin kalmış olman lazım ancak başka bir yöntem el altından bir işlem filan yapılır mı bilmem.

Kanka ben sadece devamsızlığı ekledim onun hakkında endişem yok. Geçen senede boyleydi çünkü.
Hacı senin devamsızlıktan fazla sorunların var zaten ortaokulda 6 dersten kalan adam lisede ne yapar ? Ya kendine çeki düzen ver ya da bir mesleğin yolunu tut.

Hacı senin devamsızlıktan fazla sorunların var zaten ortaokulda 6 dersten kalan adam lisede ne yapar? Ya kendine çekidüzen ver ya da bir mesleğin yolunu tut.

Dersler arasında zorunlu ders yok ise eğer sorun olmaz sorumlu olarak geçersin sonra sorumluluk sınavı oluyor onlar ile düzeltirsin tabii çalışarak. Bizde böyle oluyor

Dersler arasında zorunlu ders yok ise eğer sorun olmaz sorumlu olarak geçersin sonra sorumluluk sınavı oluyor onlar ile düzeltirsin tabii çalışarak. Bizde böyle oluyor.

Yıllar önce benim arkadaşımın 80'den yukarı bir devamsızlığı vardı. Çocuk şube ögretmenler kurulu kararı ile elini kolunu sallaya sallaya geçmişti.

Yıllar önce benim arkadaşımın 80'den yukarı bir devamsızlığı vardı. Çocuk şube ögretmenler kurulu kararı ile elini kolunu sallaya sallaya geçmişti.

Yıllar önceydi o daha geçen sene izin veriyolardı gelip veli ile siliyorlardı ama şimdi kurallar katılaşmış izin vermiyor müdürler hatta 5 günü geçerse devamsızlığı raporu falan da işlemiyorlar sanırım

Ortaokulda sorumluluk sınavı mı vardı? İlk defa duydum.

Ortaokulda yok bilmiyorum ben şu an lisedeyim bu şekilde oluyor belki ortaokulda dewrsten kalınca sınıfta kalınmıyordur bilen varsa yazsın ben ortaokulu geçeli 4 sene oldu malum sistem sürekli değişiyor

Geri
Yukarı