55 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
50Bin 55Bin TL
İlk attığın linktekileri görmüşüm k. B.

57K'ya fena değil ama benim ilk attığım 7900'lu olan içinde senin attığın Helios modeli için de bütçeyi zorlamasina gerek yok ben olsam 48K'ya temizinden alırdım.

48 bine ne alırdınız merak ettim

İlk attığın linktekileri görmüşüm k. B.

57K'ya fena değil ama benim ilk attığım 7900'lu olan içinde senin attığın Helios modeli için de bütçeyi zorlamasina gerek yok ben olsam 48K'ya temizinden alırdım.

57 k ya ASUS ROG G16 RTX 4070 i7 13650HX gördüm sizce iyi mi? Yoksa önerdiğiniz Nitro serisi mi daha mantıklı

48 bine ne alırdınız merak ettim.

Bunu al geç o kadar para vermeye gerek yok öbürlerine.

48 bine ne alırdınız merak ettim.

57 k ya ASUS ROG G16 RTX 4070 i7 13650HX gördüm sizce iyi mi? Yoksa önerdiğiniz Nitro serisi mi daha mantıklı.

Değil onda 1080p bir panel vardı bir de gereksiz abartılan bir model çok bir olayı yok.

Bunu al geç o kadar para vermeye gerek yok öbürlerine.

Sağ olun fikriniz için bunu düşüneceğim

Bir de aradaki fiyat farkı çok fazla 4070'li bir laptop için attığım idealdir.

Bir de aradaki fiyat farkı çok fazla 4070'li bir laptop için attığım idealdir.

Eski Nitro serilerinde ısınma sorunu vardı bu yeni Nitro 16'nın soğutma sistemi iyi mi acaba?

Attığınız Helios ve Helios neon modelleri bütçeye yakın bile değiller bir de gidip Victus serisi önermişsiniz.

4070 donanımı bulunan bil laptopa 60-65k bandında para bayılmak saçma olur Nitro 16 iyidir.

HP Victus 16 kötümü hocam i7 14700HX işlemcisi beni cezbetti ama performansı ömrü nasıldır bilmem

Eski Nitro serilerinde ısınma sorunu vardı bu yeni Nitro 16'nın soğutma sistemi iyi mi acaba?

HP Victus 16 kötümü hocam i7 14700HX işlemcisi beni cezbetti ama performansı ömrü nasıldır bilmem.

Panel ve malzeme kalitesi olarak zayıf ve limitli seri. Nitro 16 ısınmıyor sıvı metal kullanıyorlar ve bayağı performanslı. RTX 4070 alma gördüğüm en balon kart fiyat farkına kesinlikle değmiyor %15 yakın performans farkı var utanmadan o karta 2K panel koyuyorlar. 2K panel koydukları laptopta 8 GB VRAM var. 16 inçte 1080p ile 2K arasında gram fark yok sadece FPS düşüyor. Arkadaşın attığı F/P kesinlikle alınır 4070e 12K fazla vermek değmiyor üstelik aynı değerleri verirler 2K ekran koymuşlar. 4060 alın para çıkıyorsa 4080 alın 4070 alınmaz.

Acer Nitro 16 4060'li kullanniyorum aşırı memnunum. Sadece YouTube'da tam ekran olmuyor. En boy oranindan dolayı. Ustte 1 parmak altta 1 parmak bosluklu izlemek garip geliyor. Alisinca problem olmuyor. Tam F/P laptop yani.

Acer Nitro 16 4060'li kullanniyorum aşırı memnunum. Sadece YouTube'da tam ekran olmuyor. En boy oranindan dolayı. Ustte 1 parmak altta 1 parmak bosluklu izlemek garip geliyor. Alisinca problem olmuyor. Tam F/P laptop yani.

Hocam nasıl oluyor siyah renk olmuyor mu alt ust? Film izlerken de ayni sorun oluyor mu?
Mümkünse fotoğraf atabilir misniz incelemerde göremedim. Ben de bu laptopu almak istiyorum da.

Geri
Yukarı