5GHz destekli USB Wi-Fi adaptör tavsiyesi

Hocam trendyolda ürün bulunamamaktir yaziyor suan acaba bu CS2 gibi tarz oyunlarda is görür mü?
Merhaba. Bizim evimiz dubleks, bilgisayarım üst katta ve modem alt katta bulunduğu konumun tam üstünde bilgisayarım. Ping olarak Valorant 'ta şu an kablolu bağlantıda 4-7 arası değişiyor pingim. Bu linkteki adaptör ile 6-7 ping idi bazen 10-11 'e çıkıyordu. Ama CS2 gibi oyunlar oynayacaksan kablolu kullanmak zorundasın. Diğer türlü en iyi adaptörüde alsan ağ sorunları kararsızlıklar her zaman olacaktır.

Hocam Trendyol'da ürün bulunamamaktir yaziyor şu an acaba bu CS2 gibi tarz oyunlarda is görür mü?

Hocam vaktin varsa aliexpressdende alabilirsin ayrıca bu ürünüde kullanıyorum tavsiye ederim CS 2 de vesaire iş görür.

Merhaba. Bizim evimiz dubleks, bilgisayarım üst katta ve modem alt katta bulunduğu konumun tam üstünde bilgisayarım. Ping olarak Valorant'ta şu an kablolu bağlantıda 4-7 arası değişiyor pingim. Bu linkteki adaptör ile 6-7 ping idi bazen 10-11'e çıkıyordu. Ama CS2 gibi oyunlar oynayacaksan kablolu kullanmak zorundasın. Diğer türlü en iyi adaptörüde alsan ağ sorunları kararsızlıklar her zaman olacaktır.

Hocam eğer e-spor seviyesinde oynamıyorsa çok da uğraşmasına gerek olduğunu sanmıyorum kabloyla.

Hocam vaktin varsa aliexpressdende alabilirsin ayrıca bu ürünüde kullanıyorum tavsiye ederim CS 2 de vesaire iş görür.

Hocam eğer e-spor seviyesinde oynamıyorsa çok da uğraşmasına gerek olduğunu sanmıyorum kabloyla.
Deneyebilir tabi ama İSS ve modem-bilgisayar arasındaki mesafe hepsi bir etken.
Ama ne olursa olsun kablolu imkanı varsa kablolu olmalı.

Deneyebilir tabii ama ISS ve modem-bilgisayar arasındaki mesafe hepsi bir etken.
Ama ne olursa olsun kablolu imkanı varsa kablolu olmalı.

Hocam kabloyla 7-8 olan ms maksimum 1-2 ms olur ancak dediğiniz gibi kablolu olursa daha iyi olur çünkü ms harici download hızınıda tam verimlilikte almış olur.

Hocam eğer e-spor seviyesinde oynamıyorsa çok da uğraşmasına gerek olduğunu sanmıyorum kabloyye

Tesekkür ederim hocam, 5GHZ iyi sekilde çekebiliyorsa denerim, onun haricinde ara koridorada WiFi güçlendirici almayi düsünüyorum onda hangisini tavsiye edersin? zaten bunuda ona baglayarak destek alicam

Teşekkür ederim hocam, 5GHz iyi sekilde çekebiliyorsa denerim, onun haricinde ara koridorada Wi-Fi güçlendirici almayi düsünüyorum onda hangisini tavsiye edersin? Zaten bunu da ona baglayarak destek alacağım.

Hocam odanızın konumuna daha çok bağlı 5GHz'ın kapsadığı alan 2.4GHz'ın kapsadığı alandan daha azdır.

Teşekkür ederim hocam, 5GHz iyi sekilde çekebiliyorsa denerim, onun haricinde ara koridorada Wi-Fi güçlendirici almayi düsünüyorum onda hangisini tavsiye edersin? Zaten bunu da ona baglayarak destek alacağım.

Router istiyorsunuz anladığım kadarıyla?

Geri
Yukarı