6.000 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
6000 TL

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Kendime kablosuz, aynı zamanda mümkünse Bluetooth özellikleri olan şarjlı bir kulaklık arıyorum.
İstediğim özellikler şunlar:
Genelde fazla rekabetçi oyun oynamam, hikayeli oynarım. Ses kalitesi benim için önemli. Gecikmesi aşırı önemli değil o yüzden. Yine de fazla yüksek olmamalı.
Başlıkta dediğim gibi kablosuz ve şarjlı olmalı.
Mikrofonu ortalama üstü olmalı.
Aynı zamanda müzik de dinlerim. O konuda da yüzüstü bırakmamalı.
SteelSeries Arctis 7 gozume çarptı. Önerir misiniz? Tüm önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Arctis 7'de Bluetooth özelliği yok. Sizin isteklerinize göre ortada bir çelişki var. Genellikle Bluetooth olan kulaklıklarda iyi bir mikrafon olmaz ve gecikmeleri çok yüksek olur. İyi mikrafonlu kablosuz kulaklıklarda yani genellikle kablosuz oyuncu kulaklıklarında ise Bluetooth olmaz. Siz yüksek ihtimal hem bilgisayarda hem de telefonda kullanmak istediğiniz için bu özelliklerde bir kulaklık istiyorsunuz. Gecikme olmaması için 2.4 GHz dongle olmak zorunda. Bu olunca genellikle Bluetooth özelliği koymuyorlar.

Arctis 7'de Bluetooth özelliği yok. Sizin isteklerinize göre ortada bir çelişki var. Genellikle Bluetooth olan kulaklıklarda mikrofon olmaz ve gecikmeleri çok yüksek olur. Mikrofonlu kablosuz kulaklıklarda ise Bluetooth olmaz. Siz yüksek ihtimal hem bilgisayarda hem de telefonda kullanmak istediğiniz için bu özelliklerde bir kulaklık istiyorsunuz. Gecikme olmaması için 2.4GHz dongle olmak zorunda. Bu olunca genellikle Bluetooth özelliği koymuyorlar.

Bluetooth opsiyonel daha çok. Bluetooth özelliği olmayan önerilerinize de açığım. Telefonda kullanma gibi bir niyetim çok yok genelde kulak içi kullanıyorum telefonda.
Arctis 7 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bluetooth opsiyonel daha çok. Bluetooth özelliği olmayan önerilerinize de açığım. Telefonda kullanma gibi bir niyetim çok yok genelde kulak içi kullanıyorum telefonda.
Arctis 7 hakkında ne düşünüyorsunuz?
Açıkcası bütçe bu kadar yüksekken Arctis 7 almam. Çok güzel kulaklık ancak daha iyileri var. Ben Corsair Virtuoso öneririm. Kendim deneyimledim. Ses kalitesi gerçekten üst düzey. Gecikme zaten yok. Mikrafonu da gayet iyi. Genellikle kablosuz oyuncu kulaklıklarında mikrafon bu kadar iyi olmaz ama Corsair iyi bir iş başarmış.

Merhaba. Kendime kablosuz, aynı zamanda mümkünse Bluetooth özellikleri olan şarjlı bir kulaklık arıyorum.
İstediğim özellikler şunlar:
Genelde fazla rekabetçi oyun oynamam, hikayeli oynarım. Ses kalitesi benim için önemli. Gecikmesi aşırı önemli değil o yüzden. Yine de fazla yüksek olmamalı.
Başlıkta dediğim gibi kablosuz ve şarjlı olmalı.
Mikrofonu ortalama üstü olmalı.
Aynı zamanda müzik de dinlerim. O konuda da yüzüstü bırakmamalı.
SteelSeries Arctis 7 gozume çarptı. Önerir misiniz? Tüm önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşın önerdiği gibi virtuoso alın. Daha sonra da extra kalan para ile mikrofon alın hocam.

Kulaklık olarak da bu da alınabilir. SteelSeries Arctis 7P Plus Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Arkadaşın önerdiği gibi virtuoso alın. Daha sonra da extra kalan para ile mikrofon alın hocam.

Kulaklık olarak da bu da alınabilir. SteelSeries Arctis 7P Plus Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bence esktra olarak mikrofon alınmasına hiç gerek yok. Boşa masraf. Virtuoso'nun mikrofonu gayet yeterli bana göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nova 7 Wireless'i kastediyorsan onda Bluetooth özelliği var. Bunun dışında yine Bluetooth özelliği bulunan BlackShark V2 Pro 2023 var. Açıkçası Bluetooth olmazsa olmaz değilse ikisi de tercihim olmazdı. Kraken V3 Pro ikisinden de daha iyi.

Açıkcası bütçe bu kadar yüksekken Arctis 7 almam. Çok güzel kulaklık ancak daha iyileri var. Ben Corsair Virtuoso öneririm. Kendim deneyimledim. Ses kalitesi gerçekten üst düzey. Gecikme zaten yok. Mikrafonu da gayet iyi. Genellikle kablosuz oyuncu kulaklıklarında mikrafon bu kadar iyi olmaz ama Corsair iyi bir iş başarmış.

Virtuoso ağır ve çok da rahat olmayan bir kulaklık bu arada. Uzun süreli kullanımda rahatsız ediyor.

Virtuoso ağır ve çok da rahat olmayan bir kulaklık bu arada. Uzun süreli kullanımda rahatsız ediyor.
Uzun süre kullanma fırsatım olmadı. Denediğim kadarıyla donanım olarak çok üst düzey bir kulaklık. Rahatlık konusunda yorum yapmam doğru olmaz, haklısınız belki rahat değildir bir bilgim yok.

Geri
Yukarı