6.000 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
6000 TL
Oyuncu kulaklıkları sürücülerde fazladan bass kullanıyor ki oyun deneyimi daha iyi olsun.
Yok, tam aksine bass kullanmiyorlar. Oyuncu kulakliklarinin cogunun surucusu kalitesizdir, bu sebeple basslar mid-tiz bolgesini orter ve muddy bir bass ortaya cikar. Bu da ses kasmayi zorlastirir. Cogu oyuncu kulakligi bu sebeple basslari -5, -10 civarinda kisik tutar. Bu istisnayi sadece G635'te gordum. Flat bir kulaklik. G PRO X Logitech'in model hiyerarsisinde daha ustte gozukmesine ragmen ses kalitesi olarak G635 cok daha iyi.

Aslında tam tersi, oyuncu kulaklıkları genellikle sürücüleri ile oynandığı için flat ses veremezler. Flat denilen şey sesin olduğu gibidir. Herhangi bir oynama yoktur. Flat sesi profesyonel stüdyo kulaklıkları verebilir. Onlarında çoğu doğru düzgün veremiyor. Verenlerde ateş pahası oluyor haliyle. Oyuncu kulaklıkları sürücülerde fazladan bass kullanıyor ki oyun deneyimi daha iyi olsun.

Genelde ucuz oyuncu kulaklıkların büyük ve yeteneksiz sürücülerinin kirli bassları olduğundan mid ve tiz tarafında ki seslerin içinden geçer özel bir durum yok.
Oyunda da monütör kulaklık gibi sesi olduğu gibi iletmesi lazım normalde çünkü dinlediğin şey ortam sesi doğal haliyle olması lazım bu yüzden o aşırı bass veren şeyler çevre ve ayak seslerini duymayı zorlaştırabilir.

Yok, tam aksine bass kullanmiyorlar. Oyuncu kulakliklarinin cogunun surucusu kalitesizdir, bu sebeple basslar mid-tiz bolgesini orter ve muddy bir bass ortaya cikar. Bu da ses kasmayi zorlastirir. Cogu oyuncu kulakligi bu sebeple basslari -5, -10 civarinda kisik tutar. Bu istisnayi sadece G635'te gordum. Flat bir kulaklik. G PRO X Logitech'in model hiyerarsisinde daha ustte gozukmesine ragmen ses kalitesi olarak G635 cok daha iyi.
Hocam oyuncu kulaklıkları ile çok fazla takılmadığımdan haklı da olabilirsin diğer dediğin ürünleri hiç denemedim yalan söylemeyim.
Bu kulaklık daha önce dinlediklerime göre çok iyi bulduğum için bana iyi geldi yani bir oyuncu kulaklığına göre başarılı buldumda fiyatına değermi orayı tecrübeli kişilerin yorumlası daha iyi aslında.

Son düzenleme:
Nova 7 Wireless'i kastediyorsan onda Bluetooth özelliği var. Bunun dışında yine Bluetooth özelliği bulunan BlackShark V2 Pro 2023 var. Açıkçası Bluetooth olmazsa olmaz değilse ikisi de tercihim olmazdı. Kraken V3 Pro ikisinden de daha iyi.

Kraken V3 Pro hoşuma gitti. Klavyem de Razer zaten. Başka bir öneriniz var mıdır?
Razer Kraken V3 Pro RZ04-03460100-R3M1 Kablosuz Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri link doğrudur sanıyorum.

Geri
Yukarı