6-7 bin TL kulaklık önerisi

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda aklımda bu iki kulaklık var, aradığım tek şey temiz bir sesle müzik dinlemek. Bütçe 7K'ya kadar çıkabilir, sizce hangi kulaklığı satın almalıyım? Alternatif tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda aklımda bu iki kulaklık var, aradığım tek şey temiz bir sesle müzik dinlemek. Bütçe 7K'ya kadar çıkabilir, sizce hangi kulaklığı satın almalıyım? Alternatif tavsiyeleriniz var mı?

Bende Q35 var memnunum tavsiye ederim ancak nerede kullancaksınız dışarıya biraz fazla ses veriyor.

Bende Q35 var memnunum tavsiye ederim ancak nerede kullancaksınız dışarıya biraz fazla ses veriyor.
Bende yaklaşık 2 sene q35 kullandım, şimdi model yükseltmek istiyorum. Q35'de aktif gürültü engelleme ve ses seviyesi çok tatmin edici değildi.

Q45 övülen bir model açıkçası BT olarak o paraya alternatif var mı pek bilmem ancak ben alacak olsam Q45 alırım.

Bu da güzel denilen modellerden biri. Alanlar genelde memnun. @borisyeisar @BuffyCookie

Q45 övülen bir model açıkçası BT olarak o paraya alternatif var mı pek bilmem ancak ben alacak olsam Q45 alırım.
Kablolu olarak ne önerirsiniz? Birde q45 ile space one arasında ne farklar var biliyor musunuz? Ses kalitesi olarak hangisi daha iyi sizce?

Kablolu olarak ne önerirsiniz? Bir de Q45 ile space One arasında ne farklar var biliyor musunuz? Ses kalitesi olarak hangisi daha iyi sizce.

Frekans grafiğine göre konuşmak gerekirse space One bana pek hitap etmiyor. Bass kısmı benim için yeterli ancak midlerdeki çöküklük benim açımdan pek hoş değil. Q45 ufak bir tiz EQ'su ile oldukça tatmin eder beni.

Yukarıda da attığım accentum aynı şekilde benim açımdan çok daha iyidir belirtmek isterim.

ANC vs olmasa da olur deniyorsa yukarıda belirtildiği gibi M50xbt - M50XBT2 olabilir veya K361BT gibi modellere bakılabilir.

Amaç temiz ses ise bence Bluetooth kulaklığa çevrilmiş bir stüdyo kulaklığı güzel olur. Spesifik olmak gerekirse Audio Technica M50X'in BT versiyonu.

Audio-Technica ATH-M50XBT2 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık | Elit Müzik

Temiz bir ses olmasını istiyorum tabii ki, bu kulaklığın sesinin güzel olduğunu çok yerde duydum fakat aktif gürültü engellemede baktığım bir özellik diyebilirim. Çünkü M50X alsam bile dışarıda dinlerden rahatsızlık verecek.

Frekans grafiğine göre konuşmak gerekirse space One bana pek hitap etmiyor. Bass kısmı benim için yeterli ancak midlerdeki çöküklük benim açımdan pek hoş değil. Q45 ufak bir tiz EQ'su ile oldukça tatmin eder beni.

Yukarıda da attığım accentum aynı şekilde benim açımdan çok daha iyidir belirtmek isterim.

ANC vs olmasa da olur deniyorsa yukarıda belirtildiği gibi M50xbt - M50XBT2 olabilir veya K361BT gibi modellere bakılabilir.

Peki accentum ile Q45 arasında genel olarak ANC, BT sürümü gibi şeyleride karşılaştırırsak hangisi tercih edilmeli? Ses Accentum'un daha iyi olduğu rting.com'da gözle görülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı