TahaCanYuksek

Centipat
Daha fazla  
6-7 ay önce de boyum kısa diye konu açmıştım fakat 2-3 gün önce yine kemik yaşımı ölçtürmeye gittim ve 6 ay önce 15 çıkan kemik yaşıma 17 dediler, doktor ortalama 4-5 cm daha uzayacağımı söyledi ama ani büyüme atağı beklemememi söyledi yani 10-15 cm falan bekleme dedi ama olabilirde dedi. Bilgilerimi vereyim: 7 Eylül 2008'de doğdum yani 15.5 yaşındayım, ergenliğe 13 yaşında 8. sınıfta falan girdim, babamın boyu 180 annemin boyu 158, dayılarımın biri 182-183
Diğeri 175 falan, amcam 16 yaşında vefat etmiş 170 miş öldüğünde, yani aileden 170 altı bir tek baba tarafı dedem var o da 160 mış, bu iki kemik yaşı ölçümü arasındaki 6 ayda 3-4 cm falan uzadım. Bir de son olarak şu ana kadar hiç böyle ani büyüme atağı yaşamadım yani 1 yılda 10-15 cm falan hiç olmadı, yani sonuç olarak kemik yaşı 6 ayda 2 yıl kadar ilerleyebilir mi ve ileride durumum ne olur tahminlerinizi bekliyorum. Rica ederim terslemeyin biz ne bilelim diye aşırı kafaya takmış durumdayım yani. Yaşıtlarımın uzun olmasını bıraktım genetik olarak bile daha uzun olmam gerektiğini düşündüğümden kafaya takıyorum yani.

Sonradan aklıma geldi: Sakalım, bıyığım ve göğüs kıllarım daha çıkmadı.

Son düzenleme:
6-7 ay önce de boyum kısa diye konu açmıştım fakat 2-3 gün önce yine kemik yaşımı ölçtürmeye gittim ve 6 ay önce 15 çıkan kemik yaşıma 17 dediler, doktor ortalama 4-5 cm daha uzayacağımı söyledi ama ani büyüme atağı beklemememi söyledi yani 10-15 cm falan bekleme dedi ama olabilirde dedi. Bilgilerimi vereyim: 7 Eylül 2008'de doğdum yani 15.5 yaşındayım, ergenliğe 13 yaşında 8. sınıfta falan girdim, babamın boyu 180 annemin boyu 158, dayılarımın biri 182-183
Diğeri 175 falan, amcam 16 yaşında vefat etmiş 170 miş öldüğünde, yani aileden 170 altı bir tek baba tarafı dedem var o da 160 mış, bu iki kemik yaşı ölçümü arasındaki 6 ayda 3-4 cm falan uzadım. Bir de son olarak şu ana kadar hiç böyle ani büyüme atağı yaşamadım yani 1 yılda 10-15 cm falan hiç olmadı, yani sonuç olarak kemik yaşı 6 ayda 2 yıl kadar ilerleyebilir mi ve ileride durumum ne olur tahminlerinizi bekliyorum. Rica ederim terslemeyin biz ne bilelim diye aşırı kafaya takmış durumdayım yani. Yaşıtlarımın uzun olmasını bıraktım genetik olarak bile daha uzun olmam gerektiğini düşündüğümden kafaya takıyorum yani.

Sonradan aklıma geldi: Sakalım, bıyığım ve göğüs kıllarım daha çıkmadı.
Hocam rica etsem 6 ay önceki röntgenini ve şimdikini atabilirmisin merak ettim açıkçası

Hocam görmedim kusura bakmayın, röntgeni annemin e nabızında falan mı bulurum nerededir, bilmiyorumda?
hocam annenin e nabızından çocuklarım kısmından kendi e nabızına geçiş yap daha sonra radyoloji görüntülerim kısmından 6 ay önceki ve şimdiki röntgen sonucunun ekran görüntüsünü alıp atabilirsin

Hocam görmedim kusura bakmayın, röntgeni annemin e nabızında falan mı bulurum nerededir, bilmiyorum e nabız hesabın yoksa hesap açmalısın
fakat e nabız hesabın yoksa hesap açmalısın

hocam annenin e nabızından çocuklarım kısmından kendi e nabızına geçiş yap daha sonra radyoloji görüntülerim kısmından 6 ay önceki ve şimdiki röntgen sonucunun ekran görüntüsünü alıp atabilirsin

fakat e nabız hesabın yoksa hesap açmalısın
gerçekten merak ettim 6 ayda 2 yıl ilerlemiş olması biraz garip

Benim e nabız hesabım yok sadece annemin e nabız hesabından bulamaz mıyım?
annenin e nabızında sağ üst köşede çocuklarım profilinden kendi e nabızına geçiş yapabilirsin eğer hesabın yoksa internette ufak bir araştırma yaparak e nabız hesabı açmanı öneririm sadece bunun için değil ilerdede illahaki lazım olacak

Annenin e nabızında sağ üst köşede çocuklarım profilinden kendi e nabızına geçiş yapabilirsin eğer hesabın yoksa internette ufak bir araştırma yaparak e nabız hesabı açmanı öneririm sadece bunun için değil ilerdede illaki lazım olacak.

Hocam biraz geç oldu ama sonunda bakabildim.

IMG-20240523-WA0000.jpg

Bu geçen sene ekim Kasım gibi çekilen,

IMG-20240523-WA0001.jpg

Bu da 2-3 hafta önce çekilen röntgen.

Geri
Yukarı