Xbox 6 aylık Xbox Game Pass nasıl alınır?

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Fiyatların yükseleceği söyleniyor 6aylık veya 1 yıllık almak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bir video buldum YouTube'dan ancak oradaki arkadaş 3yıllık yapıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Fiyatların yükseleceği söyleniyor 6aylık veya 1 yıllık almak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bir video buldum YouTube'dan ancak oradaki arkadaş 3yıllık yapıyor. Yardımcı olabilecek var mı?

2 tane 3 aylık Live Gold alıp ondan sonra üstüne bir adet Ultimate alırsan 7 aylık Game Pass satın almış olursun. Bu işlemleri yaparken aktif aboneliğin olmaması lazım.

2 tane 3 aylık Live Gold alıp ondan sonra üstüne bir adet Ultimate alırsan 7 aylık Game Pass satın almış olursun. Bu işlemleri yaparken aktif aboneliğin olmaması lazım.

Şu anda süresi geçmiş ancak ödemeyi yapmadığım bir Game Pass aboneliğim var. Onu iptal edip 1yıllık istersem 4 kere 3aylık Xbox Live Gold aboneliği alıp sonra üzerine Xbox Ultimate çektiğimde olur mu?

Aktif aboneliğim var iken yaptım, şöyle bir şey oldu. Bu ay için Gamepass'e iki katı para vermiş oldum. Normal Gamepass'i iptal etmiyor, hata veriyor.
1688557118746.png

Yeni konular

Geri
Yukarı