6 bin TL robot süpürge önerisi

Merhaba ben de almayı düşünüyorum xiaomi mi vacuum mop 1c de karar kılmıstım sızın aldıgınız urunu deneme fırsatınız oldu mu?
Merhaba. Öneriler üzerine S5 Max satın aldım, ürün çıktığı günden bu yana satış rekorları kırmış ve oldukça tutulmuş robot süpürgelerden biri olarak ifade ediliyor. Diğer ürünleri bilemiyorum kıyaslama yapamam fakat gerçekten inanılmaz bir cihaz. Girmediği bölge bırakmadı, halı püsküllerime dahi takılmadan 135m2 evi %100 şarj ile başladığı bataryayı %68 ile bitirdi ve istasyona geri döndü. Uygulama arayüzü türkçe, robotun dil desteği de aynı şekilde türkçe seçilebiliyor. Uygulama için robotu tam şarj doldurduktan sonra temizle seçeneği ile başlatmanız yeterli evi hem temizleyip hem de haritalayıp geri dönüyor. Odaları bölgelendirip renklendiriyor. Haznesi evi tam süpürüşte doldu fakat uyarı vermedi oldukça yeterli. Paspasını denemedim henüz ancak orta ayarda çekim gücü oldukça başarılı. Batarya konusunda da iddalı olduğu söyleniyor yukarıda bahsettiğim gibi hem süpürüp hem de aynı şekilde paspas yapabilecek seviyede.

Geri
Yukarı