60.000 TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan xmv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 410
NVIDIA kullanmayı seviyorum. 7800x3D almayı düşünüyorum ama Thermalright frozen magic güzel soğutur mu? Benim attığım sistemdeki soğutucularda var. Veya bu işlemci için hava soğutucusu yeterli olur mu?

Doğruyu söylemem gerekirse ASUS MSI veya Gigabyte tarzı şeyleri daha çok seviyorum. Onlardan sonra Galax.
Galax gayet iyi markadır. 4000 serilerinde markaya çok bakmayın hocam hangisi ucuzsa onu alın geçin.

Gamegarage sistemde 7800x3d işlemci 32 gb 6000mhz ram 3 adet m2 yuvası olan anakart ve sıvı soğutma dahil 56 bin tl. Attığınız sistemde sadece 7800 seçince 56 bin oluyor.

Son attığımı düşünüyorum. Orada soğutucu seçimlerinden hangisi mantıklı?
Attığınız sistemdeki anakart giriş seviyesi olduğu için 1 adet m2 yuvası bulunmakta. Haberiniz olsun.

Aynı siteden bunu ekleyin yanına ve kasayla beraber montajını isteyin.

@xmv attığınız sistemi böyle yapıp alın yanına da phantom spirit alın 58 bin oluyor.

Dosya Ekleri

• IMG_0076.jpeg
    IMG_0076.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
GameGaraj sistemde 7800x3D işlemci 32 GB 6000MHz RAM 3 adet M.2 yuvası olan anakart ve sıvı soğutma dahil 56 bin TL. Attığınız sistemde sadece 7800 seçince 56 bin oluyor.

Attığınız sistemdeki anakart giriş seviyesi olduğu için 1 adet M.2 yuvası bulunmakta. Haberiniz olsun.

Aynı siteden bunu ekleyin yanına ve kasayla beraber montajını isteyin.

@xmv attığınız sistemi böyle yapıp alın yanına da Phantom spirit alın 58 bin oluyor.

GameGaraj hava soğutucusunu montesiz gönderiyor diye biliyorum. Kargoda zarar görmemesi için.

Sıvı soğutmayı kendiniz takabilirsiniz. Takamazsanız bilgisayarcıya götürün onlar taksın. İlla 4070 Ti Super istiyorsanız Gaming Gen TR'deki attığım sistemi alın. Aradaki fark ekran kartı Ti Super değil ve işlemci 7800x3D. 7600X gayet yeterli. Darboğaz yok bilginiz olsun. Gaming Gen TR dekini alacaksanız dediğim gibi özelleştirin yanına Phantom spirit alın siteden ve müşteri hizmetleriyle iletişim kurup montajlanmasını isteyin.

Sıvı soğutmayı kendiniz takabilirsiniz. Takamazsanız bilgisayarcıya götürün onlar taksın. İlla 4070 Ti Super istiyorsanız Gaming Gen TR'deki attığım sistemi alın. Aradaki fark ekran kartı Ti Super değil ve işlemci 7800x3D. 7600X gayet yeterli. Darboğaz yok bilginiz olsun. Gaming Gen TR dekini alacaksanız dediğim gibi özelleştirin yanına Phantom spirit alın siteden ve müşteri hizmetleriyle iletişim kurup montajlanmasını isteyin.

Darboğazı sormamın sebebi geçenlerde bir forumda 4070 Ti Super ile 7600X in 1080P'de darboğaz yaptığını yazmışlardı.

Darboğazı sormamın sebebi geçenlerde bir forumda 4070 Ti Super ile 7600X in 1080P'de darboğaz yaptığını yazmışlardı.
Hocam zaten ileride 2k monitör almayacak mısınız darboğaz çok az olur o da olursa ben olacağını zannetmiyorum. Size tavsiyem monitörünüzü satmanız olacaktır.

Çift monitör kullanmayı seviyorum o yüzden dedim.

Fiyatı önemli olmaksızın 7600X mi daha iyidir yoksa 7800x3D mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı