60-70 TL Kulaklık Önerisi

Steelseries Siberia 150 - Almanı tavsiye ederim, çünkü 100 TL aşağısında alacağın her hangi bir kulaklık sana müzik dinlerken zevk verebilir ama oyun oynarken aynı zevki vermez. Kara Cuma indiriminde alabildiysen istediğin bir kulaklığı ne ala ama alamadıysan paran yoksa bir sene daha idare et, derim.
Valla daha önce bu başlığı açtığımda çok fazla bilgim yoktu kulaklıklar hakkında o yüzden bütçeyi artırmaya çalışıcam 150ye kadar çıkar da 200 olur mu bilmem baktığıma göre siberia 150 200 tl ama parayı bulabilirsem alırım. Size şunu sormak istiyorum 150 tl civarı önereceğiniz bir kulaklık var mıdır ve neden siberia 150 önerdiniz mesela 200 tlye Logitech'in çok tutulan g230'u var neden siberia 150 yani 200 tl civarında bulabileceğim en iyisi o mu ? Ben sadece oyun için değil her türlü ihtiyaç için arıyorum yani gamer kulaklık olması şart değil en önemli özelliği rahat olması çünkü uzun süre takıcam kulaklığı buna göre tavsiyeleriniz varsa beklerim şimdiden teşekkürler. Bu arada Steelseries Siberia 200 Yeşil Oyuncu Kulaklığı Fiyatı burada siberia 200 buldum iyi bir fiyata benziyor bu daha iyi olmaz mı ?

Son düzenleme:
Valla daha önce bu başlığı açtığımda çok fazla bilgim yoktu kulaklıklar hakkında o yüzden bütçeyi artırmaya çalışıcam 150ye kadar çıkar da 200 olur mu bilmem baktığıma göre siberia 150 200 tl ama parayı bulabilirsem alırım. Size şunu sormak istiyorum 150 tl civarı önereceğiniz bir kulaklık var mıdır ve neden siberia 150 önerdiniz mesela 200 tlye Logitech'in çok tutulan g230'u var neden siberia 150 yani 200 tl civarında bulabileceğim en iyisi o mu ? Ben sadece oyun için değil her türlü ihtiyaç için arıyorum yani gamer kulaklık olması şart değil en önemli özelliği rahat olması çünkü uzun süre takıcam kulaklığı buna göre tavsiyeleriniz varsa beklerim şimdiden teşekkürler. Bu arada Steelseries Siberia 200 Yeşil Oyuncu Kulaklığı Fiyatı burada siberia 200 buldum iyi bir fiyata benziyor bu daha iyi olmaz mı ?

Siberia 150 - Tercih meselesi... Çok önemli bir sebebi yok tabii ki. O modeli çok incelemedim ama kötü olduğunu düşünmüyorum.

Plantronics Gamecom 388 - Bu kulaklık da iyi alabilirsin. Fiyat - Performans ... Oyun için çok ideal bir kulaklık. Bende bu kulaklığı alacağım, en çok bunu araştırmıştım çünkü. Uzun saatler oyun oynayan biri olarak kulağı hiç bir şekilde ağrıtmıyor ve çok temiz ses veriyor. Mikrofon kalitesi de ayrı bir konu sesi çok net iletiyor. Bence bütçeni arttıramıyorsan bu kulaklığı almanda büyük fayda var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı