60 bin TL çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve TV önerisi

maho764

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 60 bin TL bütçem var. Çamaşır, bulaşık makinesi ve TV almayı düşünüyorum. Marka ve model önerisinde bulunabilir misiniz?

Her birine 20k ayırarak bütçeye göre bakabilirsiniz. Çamaşır ve bulaşık makinesinde Arçelik , bosch gibi markalar önerebilirim. Televizyon olarak ise Samsung veya Lg alabiliriniz

Her birine 20k ayırarak bütçeye göre bakabilirsiniz. Çamaşır ve bulaşık makinesinde Arçelik, Bosch gibi markalar önerebilirim. Televizyon olarak ise Samsung veya LG alabiliriniz.

TV de LG ve Samsung önde diye biliyorum bende ama çamaşır ve bulaşık makinesini Bosch llarak düşünüyorum buzdolabının Bosch aldım çünkü bilemiyorum bir de model önerisinde bulunabilirseniz sevinirim.

TV de LG ve Samsung önde diye biliyorum bende ama çamaşır ve bulaşık makinesini Bosch llarak düşünüyorum buzdolabının Bosch aldım çünkü bilemiyorum bir de model önerisinde bulunabilirseniz sevinirim.
Buna bakabilirsiniz.

Siemens ürünleri de sağlam. Siemens bulaşık makinamız neredeyse 17-18 yıllık. Eskisi gibi olmasa da hala iş görüyor. Buzdolabında da Bosch marka buzdolabımız buzlanma sorunu olmasa hala kullanılabilir halde idi. Buzdolabı olarak da Siemens aldık geçen sene, gayet güzel bir ürün. Siemens'i tavsiye ederim.

Siemens ürünleri de sağlam. Siemens bulaşık makinemız neredeyse 17-18 yıllık. Eskisi gibi olmasa da hala iş görüyor. Buzdolabında da Bosch marka buzdolabımız buzlanma sorunu olmasa hala kullanılabilir halde idi. Buzdolabı olarak da Siemens aldık geçen sene, gayet güzel bir ürün. Siemens'i tavsiye ederim.

Model öneriniz var mı?

58 inç için uygun satılıyor.

Televizyon Samsun'da satılana göre 2 bin TL daha pahalı.
Sitelere göre değişkenlik gösterebilir. Arkadaş gezip bulmalı benim amacım model önermek.

Bu arada dayım ev bu yaz evlendi ev eşyalarını Samsung'dan aldı ve memnun. Ama yine de bir mağazaya gidip görün derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı