60 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
50000-60000

niolana

Zeptopat
Daha fazla  
Şu üç model arasında kaldım. Oyun geliştirme artı yazılım işleri için lazım sizce hangisi daha iyidir?

Şu üç model arasında kaldım. Oyun geliştirme artı yazılım işleri için lazım sizce hangisi daha iyidir?
Hp modeli hiç tavsiye etmiyorum. Üstteki modellere gelince acerin 2k ekran ve 32gb rami var. Asus daha iyi işlemciye sahip ve daha kaliteli. Rog strix kullanıcısı olarak kişisel tercihim yine asus olur ama bu dediğim özellikleri göz önünde bulundurup seçimini yapmanı öneririm.

Vallahi iş ve staja goturecegım ıcın taşınabilirlik de bıraz onemlı gelıyor uzun vadede gıt gel gotur hepsı asagı yukarı aynı gıbı cok kararsız kaldım basından beri Acer Nitro fiyat performans acısından daha ıyı gıbı duruyor. HP omenlerınde o eskı o Omen ust segment hıssıyatı kalmamıs sanki.

Vallahi iş ve staja goturecegım ıcın taşınabilirlik de bıraz onemlı gelıyor uzun vadede gıt gel gotur hepsı asagı yukarı aynı gıbı cok kararsız kaldım basından beri Acer Nitro fiyat performans acısından daha ıyı gıbı duruyor. HP omenlerınde o eskı o Omen ust segment hıssıyatı kalmamıs sanki.
Nitro fiyat performans, Rog strix kalite.

Yeni konular

Geri
Yukarı