600 TL Güç Kaynağı Önerisi

Ukalalık değil, amaç mizahtı. Sertifikalı yazdığım markalar güvenilir markalar. Frisby, Everest gibi saçma sapan PSU önermiyorum. Platinium, Gold, Silver modelleri var, bunların verimlilik konularında daha avantajları var, Bronze sertifikasına göre. Fiyat farklarının yükselme nedenlerinden biri de sertifika markı, PSU güç kapasitesi farklarından geliyor. Güvenlik açısı yüzünden değil, modüler gibi çeşitli versiyonları da var.
Kusura bakmayın bende tam o markalardan bahsettiğinizi sanmıştım. O yüzden az para verme yanlısı değildim tarafımca özür dilerim ve bahsettiğim modeller için yardımcı olursan sevinirim. 650 Watt olan normal sistem için 850wat ise SLI yaparım düşüncesi ve ayrıca vengeange ve TX serisini mi seçmeliyim yoksa CX, RM, RMX mi ? Teşekkür ederim. Corsair yanlısıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eger yüksek kapasiteli ve kaliteli güç kaynağı istiyorsan EVGA 750W G2 bakabilirsin. TR'den alacaksan High Power Astro lite 750W Gold alabilirsin.

P2 Platinum sertifikalı yük altında biraz daha verimli. G2 ile P2 modelini Super Flower üretiyor yani gayet kalitelidir. Eger Nanokatolog'ta stokta varsa ve beklemek istemiyorsan alabilirsin. Stokta yoksa Amazon'dan P2 modelini alabilirsin.

Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu bana.
Sizden birde bu konuya el atmanızı isterim arakadışım benimkine yakın bir sistem topluyor fakat RAM'de karar kılamadı tavsiyede bulunursanız:

MSI Z270 M7 İçin DDR4 RAM Tavsiyesi

FSP HYDRO G 750W güç kaynağı - inventus
Tier 1 (1.kalite) ürünler arasında gösterilen sağlam bir PSU'dur. 5 Sene garantili. Alternatif olarak inceleyebilirsin.
MSI Z270 M7 İçin DDR4 RAM Tavsiyesi yardımcı olur musunuz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı