Oyun 600 TL'ye Gaming mouse önerisi

semihsevinc

Centipat
Daha fazla  
Kablolu bir mouse ihtiyacım var. Bütçem 500-600 TL arası az sapmalar olabilir. Aklımda Rival 3 var ama daha iyisi varsa oda olabilir. Kendi kullandığım Rampage SMX-G68 modelinde Valorant gibi oyunlarda ani çevirmelerde çevirdigim yönün tersine ya da alakasız yere kayıyor bunun olmasını istemedigim için öneri yaparken bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka takıntın varsa.

Kablolu bir mouse ihtiyacım var. Bütçem 500-600 TL arası az sapmalar olabilir. Aklımda Rival 3 var ama daha iyisi varsa oda olabilir. Kendi kullandığım Rampage SMX-G68 modelinde Valorant gibi oyunlarda ani çevirmelerde çevirdigim yönün tersine ya da alakasız yere kayıyor bunun olmasını istemedigim için öneri yaparken bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.
Delux M800 öneririm ama click latency çok yüksek.

Click latency değeri değişkenlik gösterebilir. Düzenlemesini yapayım. @JakerT4'e uyarısı için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
g102 kullanıyorum memnunum

g102 kullanıyorum memnunum
G102 Prodigy versiyonu Omron 20M kullanıyor bu da double-click yapıyor ben de yaşadım.

G102 Lightsync ise AM010 dengi çok eski ve dandik bir sensör kullanmakta, sonuç olarak önermem.
Delux M800 veyahut Sabre Pro.
Sabre Pro'da firmware update sonrası brick olma sıkıntısı dert edilecekse alınmamalı.

@JakerT4 hocam Delux M800'ün click latency değeri 30 ms, sizin kullandığınız Delux M700 3327 ile aynı değeri vermeyebilir.

G102 Prodigy versiyonu Omron 20M kullanıyor bu da double-Click yapıyor ben de yaşadım.

G102 Lightsync ise AM010 dengi çok eski ve dandik bir sensör kullanmakta, sonuç olarak önermem.

Sabre Pro'da Firmware Update sonrası brick olma sıkıntısı dert edilecekse alınmamalı.

Brick olma eskide kaldı. Çözümü var. Başka bir konunun konusu.

Geri
Yukarı