60000-70000 TL 125CC motor önerileri

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba şu an b ehliyetim var 125CC'ye kadar motor kullanabilme hakkim var. Bütçede 60-70k arası 2.el olması tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Drift l al 😀 o fiyatlara temizini bulabilirsin başlangıç motoru olarak geçer ve birçok kişinin altında vardır tamam belki çok şekil olmayabilir ama amacın cidden motor sürmeye başlamak ise drift l güzel bir seçenek hem az yakar hem de parçaları ucuz birçok yer de bulabilirsin.

Merhaba şu an b ehliyetim var 125CC'ye kadar motor kullanabilme hakkim var. Bütçede 60-70k arası 2.el olması tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Merhaba bilginiz var mı bilmiyorum ancak B ehliyet ile 50 CC'ye kadar motor kullanabilme hakkınız var. A1 haricinde B ehliyeti üzerinden 125 CC motorsiklet kullanmak isterseniz devletin veya sürücü kursunun verdiği eğitimlere katılmanız gerekiyor haberiniz olsun.

Ayrıca gerçekten ağır bir araştırma ile 75-80 bin tlye hala sıfır raider bulabilirsiniz. Raider kullanıcısı olarak motoru öneririm.
Raider haricinde benelli 125-S'e de bakabilirsiniz.

Merhaba bilginiz var mı bilmiyorum ancak B ehliyet ile 50 CC'ye kadar motor kullanabilme hakkınız var. A1 haricinde B ehliyeti üzerinden 125 CC motorsiklet kullanmak isterseniz devletin veya sürücü kursunun verdiği eğitimlere katılmanız gerekiyor haberiniz olsun.

Ayrıca gerçekten ağır bir araştırma ile 75-80 bin tlye hala sıfır raider bulabilirsiniz. Raider kullanıcısı olarak motoru öneririm.
Raider haricinde benelli 125-S'e de bakabilirsiniz.
Benim bildiğim b ehliyeti aldimmi 125 cc ye ķadar motorları surebiliyorum onun içinde dediğiniz gibi surucu kurslarına gitmem lazım,asıl konuya dönelim suan max 60k butcem var kalkıp 0 bir motor alamam 2.el 125cc kalıbı motor ve az yakan tercihimdir

Geri
Yukarı