600TL'ye kadar bisiklet önerisi

RR300 güzel bisiklet. Ona bir şey demiyorum ama indirip çıkarması çok zor. Yoksa benim bisiklet hi ten olması dışında çok fazla sorunu yok. Vites grupları şu anki bisikletim de Shımano. RR 340 a bakıcağım. Belki Ng 650 felana da bakabilirim. Veya şu hepsibura daki bisiklet var aklımda. Bir de RR 340 ve 300 ün yani Dechatlon daki ürünlerin tamiri nereye ait? Benim söylediğim Salconaya aitmiş.

İkinci ele bakayım mı?

Decathlon tamir ve bakımı kendisi yapıyor diye biliyorum. İkinci el açıkçası ben önermem sonuçta kullanılmış ürün aldıktan sonra bir yerinde bir sorun olursa geri dönüşü olmaz. RR serisi dışında bütçeni de göz önüne alırsak bu bisikleti tercih etmen en mantıklısı olur. BİSİKLET Bisikletin özelliklerine orijinal sitesinden baktım ve gayet iyi.

Decathlon tamir ve bakımı kendisi yapıyor diye biliyorum. İkinci el açıkçası ben önermem sonuçta kullanılmış ürün aldıktan sonra bir yerinde bir sorun olursa geri dönüşü olmaz. RR serisi dışında bütçeni de göz önüne alırsak bu bisikleti tercih etmen en mantıklısı olur. BİSİKLET Bisikletin özelliklerine orijinal sitesinden baktım ve gayet iyi.
Yani Black Hawk'ı önerir misiniz? Artık yeni bir bisiklete hakiketen ihtiyacım var. Bisikletim haşat oldu. Bende haşat oldum ama yapacak bir şey yok.

Yerinde olsam bir şekilde biriktirip daha iyi modellere bakardım .. En iyisi git migrostan en güzel duranı al . Kaskı da unutma ! İyi pedallar dilerim .
Tek kaskda yetmiyor be kardeşim. Kask tam kapalı olmalı. Bende kask yoktu, yanağımın üstü yara oldu. Eldiven de lazım. Ve uzun kollu bir şey de olmalı. Hani motosikletde ki kadar korumalı olmasına gerek yok ama vucut kapanmalı.

Tek kaskda yetmiyor be kardeşim. Kask tam kapalı olmalı. Bende kask yoktu, yanağımın üstü yara oldu. Eldiven de lazım. Ve uzun kollu bir şey de olmalı. Hani motosikletde ki kadar korumalı olmasına gerek yok ama vucut kapanmalı.
Tam kapalı downhill kaskı falan düşünüyorsan pek gerek yok bence şehir içinde ya da asfalt'ta sıkar ve terletir.

Bisiklet olarak ta 2.el bakmanı öneririm kadro boyunu yazarsan 2.el ilanların dan uygun bulabilirim.

Örnek olarak şöyle bir şey buldum
BTWIN HOPRİDER 300 ŞEHİR BİSİKLETİ KASK HEDİYELİ - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 321338564

Performans olarak artırmak istersen port bagajı,ve çamurlukları sökersin gidonun açısınıda biraz daraltırsın sportif bir sürüş pozisyonu olur hem.

Son düzenleme:
Bu gün bir kaç yer dolaştım. Salcano ng 650 hd aldım. Normal de mekanik diski almak istiyordum ancak hiç bir yerde kalmamıştı. Bir yer md ye göre 10 TL fark ile HD veriyordu sezon sonu diye oradan aldım. Rengi de istediğim gibi siyah kırmızı idi. İsterseniz yarın resim atabilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı