64 GB iPhone yeterli mi?

Yeterli yetmez ise 4 veya 6 liraya ek yer alabiliyorsun her ay 6 lira bir problem yaratmaz.
iCloud sadece fotoğrafları alıyor oyun veya uygulamaları almıyor. O yüzden iCloud'a güvenip 64 almasın arkadaş. Ben 64 kullanıyorum 13 GB boş. Kullanım amacına göre değişir.

Yeterli yetmez ise 4 veya 6 liraya ek yer alabiliyorsun her ay 6 lira bir problem yaratmaz.
Arkadaş uygulama yükleyecekse (ki Genshin en son 20 GB falandı galiba) alan yetmeyebilir. Daha çok video/fotoğraf için 64 GB + 100GB Drive yapılabiliyor. Bu arada iCloud yerine Google Drive ya da başka hizmetleri kullanın çünkü daha iyiler.

iCloud sadece fotoğrafları alıyor oyun veya uygulamaları almıyor. O yüzden ICloud'a güvenip 64 almasın arkadaş. Ben 64 kullanıyorum 13 GB boş. Kullanım amacına göre değişir.

Uygulamaları vb alıyor sanıyordum sağ ol bilgilendirdiğin için hocam.

Arkadaş uygulama yükleyecekse (ki Genshin en son 20 GB falandı galiba) alan yetmeyebilir. Daha çok video/fotoğraf için 64 GB + 100GB Drive yapılabiliyor.
Uygulamaları vb alıyor sanıyordum sağ ol bilgilendirdiğin için hocam.

Genshin yüklencek.
64 GB yeterli ise XS mantıklı.
Ama değilse 128 GB 11 2.el 9000 TL.
Ben yeteceğine inanıp 64GB almıştım fakat uygulamalar, dosyalar ve resimler çok yer kaplıyor. ICloud ile fotoğrafları oraya atabiliyorsunuz ve aynı zamanda yedeklenmiş oluyor. Fakat ben yine de 64GB'ın üstüne çıkmanızı öneririm. Bu arada Apple Music'teki müzikleri en üst kalitede indirilmiş şekilde kullanıyorum bağlantı sorunu yaşamayayım diye. Yaklaşık 300 adet müzik 10GB'a yakın yer kaplıyor ki hepsi Dolby Atmos ya da Kayıpsız formatlarını bile desteklemiyor. Ayrıca Youtube üzerinden video vs. indiriyorsanız da yine depolama alanınızdan yiyor.

Ben yeteceğine inanıp 64GB almıştım fakat uygulamalar, dosyalar ve resimler çok yer kaplıyor. ICloud ile fotoğrafları oraya atabiliyorsunuz ve aynı zamanda yedeklenmiş oluyor. Fakat ben yine de 64GB'ın üstüne çıkmanızı öneririm.
500 videom 6500 tane fotoğrafım var 46 GB yer kaplıyor hepsini iCloud'a atınca bir sorunum kalmadı ama işte iCloud fotoğraflarına internetsiz bakılmıyor o da çok kötü bir sorun. Galerimden bir video izleyeceğim Youtube gibi yüklenmesini bekliyorum. Çıkabiliyorsa tabii 128 GB.

Yeni konular

Geri
Yukarı