Steam 7 Days to Die 7 gün sonra erken erişimden çıkıyor!

Oyun 11 yıldır erken erişimde ve 7 gün sonra oyunun tam sürümü çıkıyor. Şaşırıyorum. Ne düşünüyorsunuz? Sizce Project Zomboid erken erişimden ne zaman çıkar?

Eki Görüntüle 2174208

7Days to Die'daki bu sorunu bunca zaman çözmedikleri sinir bozucu ama oyunun atmosferi detay fazlalığı ve keyfi gerçekten çok iyi yapılmış diğer bütün gördüğüm hayatta kalma oyunları arasında en beğendiğim oldu.

Bu oyunu görünce aklıma DayZ geldi. O da bayağıdır erken erişimdeydi ve bayağı erken erişimde kaldıktan sonra erken erişimden çıkmıştı. Geç olsun güç olmasın diyelim. Umarım oyundaki tüm sorunları gidermişlerdir.

Konuyla alakalı ekleme de yapayım. Şu an oyun 6 dolar. 45 dolar olacağı yazıyor. Almak isteyen alsın.

Erken erişimden çıkmadan son şans.
1713978397218.png

Oyunda orta ayara çekim dedim önceden olan optimizasyon sorununu hiç yaşamadım şimdiden çözmeye başlamışlar sanırım, oyuna uzun bir süre girmemiştimde bunun bir sebebi acaba sistemi yükseltmiştim ondan mı donma ve kasma yapmıyor 😕 oyun güzel durumda gelen yenilikle belki bir ihtimal umut olabilir ama sens olayının kesinlikle çözülmesi gerekiyor. Oyundaki detaylar, atmosfer, aksiyon ve keyfi bayağı iyi oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı