7. sınıfta aile yüzünden zorla dershaneye başlamak

Forumda barınmak istiyorsan kullanacaksın yoksa uyarı veriyorlar üye olurken şu kuralları okuyun artık. Kullanmayacaksan başka forumlara gidebilirsin oralarda serbest.

Mesajı silinmiş. Altımdaki üye "soru işareti kullanmasam ne olur?" tarzında bir şeyler söylemişti ona cevaben yazdım.

Son düzenleme:
Bu dediğini duyduğum andan itibaren (zaten başta reis demenden belli) senle tartışmayı sonlandırıyorum, bu düşünceye sahip birine laf anlatmak vakit israfıdır. Ben konu sahibine yararı olduğunu düşünüyorum iyi akşamlar.

Neden? Reis yazanca ne oluyor? Sizin gibi elemanları anlamıyorum 3 5 bir şey öğrenecek okulu okuyup işe girecek alacağı maaş 30k 40k okuyup alabileceğin maaş budur evlenicenik 30 40k ile nasıl geçinecek okusun bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden? Reis yazanca ne oluyor? Sizin gibi elemanları anlamıyorum 3 5 bir şey öğrenecek okulu okuyup işe girecek alacağı maaş 30k 40k okuyup alabileceğin maaş budur evlenicenik 30 40k ile nasıl geçinecek okusun bakalım.

Anlatmaya çalıştığın şey doğru ama anlatma şeklin yanlış.

Anneniz babanızı gazlıyor gibime geldi. Babanız ile baş başa görüştünüz mü?

Ve annem dedi ki seneye aynı hocadan özel ders aldıracakmış bende anneme dedim ki bu hocadan rahatsız oluyorum, fakat annem bana dedi ki başka kişilere baksan saat başına 800TL istiyorlar nasıl ödeyeceğiz o paraları dedi, yani ailem de son zamanlarda eve para girmiyor babam 2 senedir iş alamadı babam makine mühendisi bu sene aldı 2-3 aydır babamdan ayrıyım Adıyaman'da iş yapıyor öyle yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı