70 bin TL'ye güçlü laptop önerisi

Bütçe
40 bin TL - 70 bin TL

Forziett

Decapat
Bir laptop alacağım. O kadar çok birbirine benzeyen ürün var ki ne alacağıma dair hiçbir fikrim yok. Oyun oynarım ama bir oturmada uzun süre olmamak üzere sadece güncel singleplayer oyunlarını oynarım. Laptopu yanımda taşımayacağım için tamamen performans odaklı olursa sevinirim. Oyunlarda daha iyi performans için NVIDIA olması tercihimdir. Başlangıç düzeydeki C# bilgimi de geliştirmek istiyorum. Şimdiden önerileriniz için çok teşekkürler :))

Bir laptop alacağım. O kadar çok birbirine benzeyen ürün var ki ne alacağıma dair hiçbir fikrim yok. Oyun oynarım ama bir oturmada uzun süre olmamak üzere sadece güncel singleplayer oyunlarını oynarım. Laptopu yanımda taşımayacağım için tamamen performans odaklı olursa sevinirim. Oyunlarda daha iyi performans için NVIDIA olması tercihimdir. Başlangıç düzeydeki C# bilgimi de geliştirmek istiyorum. Şimdiden önerileriniz için çok teşekkürler :))

Hp Omen 16 daha mobil olduğu için onu öneririm fakat bu ürün olması gerekenden 10-15k daha ucuz. Fiyatlandırma hatası olabilir

İyi performans için NVIDIA olması tercihimdir’de patladım. Troll konu galiba ama yine de şunu bırakayım:
Hayır, troll falan değil. sadece RTX ve DLSS teknolojilerinden faydalanmak istiyorum.

Değerli önerileriniz için çok teşekkür ederim, hepsini inceliyorum. Peki sizce bu Laptop alınabilir mi?(Euro üzerinden alacağım, 1500 - 2000 Euro Türkiye'de 40 bin ila 70 bin arasında değiştiği için böyle bir başlık açtım)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı