700 Euro'ya sistem toplama

Bütçe
700

Selman12

Picopat
Daha fazla  
Ben Hollanda da yaşıyorum ve bilgisayar toplayacağım, tavsiye ettiğiniz PC bileşenleri var mı? Yani;
Ekran kartı.
İşlemci.
Anakart.
RAM.
HDD veya SSD.
Güç kaynağı.
Klavye.
Mouse.

Bildiğim kadarıyla almam gereken bunlar, bir şey unuttuysam eklersiniz.

Tek tek, bütçenin el verdiği en yüksek performansı verecek bileşenleri yazabilir misiniz? (ekran kartı GTX 1070, anakart Gigabyte Z 590 şeklinde listeleyerek) anakart ve ekran kartını sadece örnek vermek için yazdım.
Bütçe €700, €900'e kadar zorlayabilirim en fazla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Avrupa'da hazır sistemler daha ucuza geliyor, siz hazır sistem araştırın bence, güzel kampanyalar yakalayabilirsiniz

Hocam Avrupa'da hazır sistemler daha ucuza geliyor, siz hazır sistem araştırın bence, güzel kampanyalar yakalayabilirsiniz
Daha ucuz olduğunun farkındayım ama bir internet kafeci hazır sistemlerde bu bitcoin olayları yüzünden ekran kartını iyice ısıtıyorlar daha sonra tekrar satıyorlar dedi doğru mu bilmiyorum o yüzden toplamak istedim

Daha ucuz olduğunun farkındayım ama bir internet kafeci hazır sistemlerde bu bitcoin olayları yüzünden ekran kartını iyice ısıtıyorlar daha sonra bilgisayarı birleştirip satıyorlar dedi doğru mu bilmiyorum o yüzden toplamak istedim

Geri
Yukarı