700 TL'ye mekanik klavye önerisi

zentavision

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 700 TL bir mekanik klavye arıyorum. Aklımda şunlar var;
amazon.com.tr/MAGIC-REFINER-Klavyesi-Kablosuz-Bluetooth-Swappable/dp/B0BHYNVLR5/ref=sr_1_5?keywords=mekanik%2Bklavye&qid=1691936497&s=electronics&sprefix=mekan%2Celectronics%2C160&sr=1-5&th=1
Acaba bunlar olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi arttırırsanız:
Uzun süredir kullandığım bir klavye, almayan pişman.

Sakın almayın, 1000TL mi arttıracak bütçeyi? Attığınız alınabilir. Ama Switch'leri biraz kötü deniliyor. DK61e almaya bakın.

Sakın almayın, 1000TL mi arttıracak bütçeyi? Attığınız alınabilir. Ama Switch'leri biraz kötü deniliyor. DK61e almaya bakın.

Sakın almayın derken? Bir daha böyle bir şey duymayayım, Switch'lerinin kötü olması demek bu dünyanın sona ermesi demek, gerçekten alakası yok, garanti. Hatta bütçenizi 1900 TL'ye 200 daha koyarak fifth grade olanı alabilirsiniz, xetra comfor.

Attigin klavye 1600 TL ve o paraya cok cok daha iyi klavyeler var adamin butcesi 700. Ayrica sen kullaniyorsun diye guzel bir klavye olmuyor gider o para Kemove K68 alir rahatina bakar.

1600 TL olan klavye Outemu switch kullaniyor gercekten saka gibi bilmiyorsaniz yorum yapmayin kardesim istemeden de arkadasin kotu bir klavye almasina sebep olabilirsiniz.
Sakın almayın derken? Bir daha böyle bir şey duymayayım, Switch'lerinin kötü olması demek bu dünyanın sona ermesi demek, gerçekten alakası yok, garanti. Hatta bütçenizi 1900 TL'ye 200 daha koyarak fifth grade olanı alabilirsiniz, xetra comfor.

Tamamdir ban yerim simdi sorun yok. Ya arkadas ben anlamiyorum ki ulan adamin 700 butcesi var 1600TL klavye atiyorsun. Hadi attin diyelim klavye Outemu switch kullaniyor ya insan da biraz dusunme olur benim aldigim 700 TL klavye de Outemu var zaten.

Geri
Yukarı