7000₺ kulaklık önerisi

sinOpro1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant oynarken ya da dizi film izlerken kullanacağım bir kulaklık arıyorum. Benim için önemli olan FPS oyununda maksimum verim alabilmem SS Nova 7 Wireless düşünmüştüm ama mikrofonu kablosuz olduğu için çok yeterli gelmedi kablolu kablosuz kriterim yok sadece bu özelliklere sahip kulaklık arıyorum bütçem maksimum 7000 daha düşük olursa da iyi olur önerileriniz için teşekkürler.

Kablolu olması problem değilse Razer Kraken V3 Hypersense. Kablo istemezsen de Razer Kraken V3 Pro. Pro ve Hypersense'in tek farkı kablo. Hypersense yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve tatmin etmediği hiçbir kulvar yok. Özellikle entegre titreşim motorları kulaklık deneyimini inanılmaz derecelere taşıyor. Mikrofon konusunda da oldukça iyidir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Valorant oynarken ya da dizi film izlerken kullanacağım bir kulaklık arıyorum. Benim için önemli olan FPS oyununda maksimum verim alabilmem SS Nova 7 Wireless düşünmüştüm ama mikrofonu kablosuz olduğu için çok yeterli gelmedi kablolu kablosuz kriterim yok sadece bu özelliklere sahip kulaklık arıyorum bütçem maksimum 7000 daha düşük olursa da iyi olur önerileriniz için teşekkürler.
Open BACK /Closed back farketmezse PC38X veya DT 990 PRO derim geçerim, eğer closed back olsun derseniz DT 770 PRO. Bu attığım üç kulaklık Razer ve HyperX gibi markaların tüm kulaklıklarindan daha kaliteli.

Open BACK /Closed back farketmezse PC38X veya DT 990 PRO derim geçerim, eğer closed back olsun derseniz DT 770 PRO. Bu attığım üç kulaklık Razer ve HyperX gibi markaların tüm kulaklıklarindan daha kaliteli.
Özellikle DT 990 Pro çok iyi kulaklık ama profesyonel kullanım olmayacaksa o fiyatlara gerek var mı tartışılır.

Bunu alın. Opsiyonel olarak Creative Sound Blaster G3 veya Play! 4'e bağlayıp Creative App üzerinden FPS önayarını seçerseniz wall hack gibi konumlama sunar. Mikrofonu da oldukça nettir hiç şikayet almadım bugüne dek.
Hocam eminim öyledir de bunlar görünüş olarak neden çok dandik duruyor.

Hocam eminim öyledir de bunlar görünüş olarak neden çok dandik duruyor.
Hocam senin de benim gibi estetik kaygıların varsa Razer veya SteelSeries'den başka çaren yok.

Hocam onlar ne anlama geliyor çok bilgim yok kusura bakmayın.
Open BACK kulaklık= arkası açık yani bu demek oluyorki ses içeride hapsolmuyor , daha doğal ve geniş ses sahnesi veriyor, iyi ses sahnesi ve güzel imaging her zaman oyunlarda avantaj sağlar. Genellikle uzun kullanım sürelerinde iyiler ama open backlerin bir eksisi var sesi hapsetmedigi için millet senin ne dinlediğini çok rahat duyuyor sende etrafını duyabiliyorsun

Closed back kulaklık= arkası kapalı yani ses iceride kilitliyor , ses yalıtımları iyi oluyor millet senin ne dinlediğini duyamıyor sende etrafındakileri duyamiyorsun çoğunlukla. Genellikle ses sahneleri iyi olmuyor (hepsi değil closed back olupta iyi ses sahnesi olan kulaklıklar var)

Bu iki tip kulakliginda sesleri farklı oluyor.
Özellikle DT 990 Pro çok iyi kulaklık ama profesyonel kullanım olmayacaksa o fiyatlara gerek var mı tartışılır.
Benim amacım adama verdiği fiyatta en iyi ses kalitesi ve fps oyunlarında iş yapicak kulaklıkları söylemek.

Open back kulaklık= arkası açık yani bu demek oluyor ki ses içeride hapsolmuyor, daha doğal ve geniş ses sahnesi veriyor, iyi ses sahnesi ve güzel imaging her zaman oyunlarda avantaj sağlar. Genellikle uzun kullanım sürelerinde iyiler ama open backlerin bir eksisi var sesi hapsetmedigi için millet senin ne dinlediğini çok rahat duyuyor sende etrafını duyabiliyorsun.

Closed back kulaklık= arkası kapalı yani ses iceride kilitliyor, ses yalıtımları iyi oluyor millet senin ne dinlediğini duyamıyor sende etrafındakileri duyamiyorsun çoğunlukla. Genellikle ses sahneleri iyi olmuyor (hepsi değil closed back olupta iyi ses sahnesi olan kulaklıklar var)

Bu iki tip kulakliginda sesleri farklı oluyor.

Benim amacım adama verdiği fiyatta en iyi ses kalitesi ve FPS oyunlarında iş yapacak kulaklıkları söylemek.

Hocam dediğin kulakliklara baktığımda birinde mikrofon yok digeride görünüş olarak tatmin etmedi elbette ses kalitesi iyidir ama daha iyi bir görünüşü olan kulaklık önerebilir misiniz ya da Nova 7 iyi midir o fiyata daha iyisi alınır mı? Çok teşekkür ederim şimdiden.

Geri
Yukarı